Naz Çağla Irmak ile Sarp Levendoğlu aşklarını duyuru etti! İşte sürpriz aşktan ilk kare…

Kansere karşı verdiği mücadeleyle tanınıp sevilen ve vefatıyla bütün Türkiye’yi yasa boğan Neslican Tay’ın yaşamını canlandıran genç ve başarı göstermiş oyuncu Naz Çağla Irmak ile Sarp Levendoğlu‘nun ilişkisi ortaya çıktı.

Kırgın Çiçekler‘ dizisinde canlandırdığı yetimhanede yaşayan genç kızlardan Alınyazısı karakteriyle gönüllerde taht kuran Irmak, ile Sarp Levendoğlu‘nun sürpriz aşkı Magazin gündeminde şok tesiri yarattı.

Irmak, son olarak hususi hayatındaki gelişmeyle gündeme geldi. Naz Çağla Irmak‘ın gönlünü kendisi şeklinde oyuncu olan Sarp Levendoğlu‘na kaptırdığı iddia edildi. Ferhan Şensoy ile Derya Baykal‘ın kızları Derya Şensoy‘la yollarını altı ay ilkin ayıran Sarp Levendoğlu ile kendisinden 15 yaş minik sevgilisinin aşk pozları toplumsal medyayı salladı.

Yanak yanağa paylaşım

Irmak, toplumsal medya hesabından yapmış olduğu son paylaşım ile aşk iddialarını güçlendirdi. Irmak ve Levendoğlu’nun yanak yanağa paylaşmış olduğu samimi poz, toplumsal medyada geniş yankı buldu. Irmak, paylaşımına Levendoğlu’nu etiketleyerek kalp emojisi koydu.

Aşkını duyuru etti

Daha ilkin “Bir daha evlenmem” açıklamasını meydana getiren Levendoğlu, “Demir Kadın Neslican” filmimizde Neslican Tay’ı canlandıran Naz Çağla Irmak ile yepyeni bir aşka yelken açtı. Önceki gün bir araya gelen çift, beraber objektif karşısına geçti.

Irmak, Sarp Levendoğlu ile pozlarını Instagram hesabından yayınlayarak, aşklarını gözler önüne serdi. Samimi hareketleriyle dikkat çeken aşıkların bir fazlaca neşeli olduğu da gözlerden kaçmadı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *