Neslihan Atagül’den takipçisine vaka Sefirin Kızı yanıtı

Yıldız TV‘de gösterilen ‘Sefirin Kızı‘nda ‘Nare’ karakterine yaşam veren Neslihan Atagül, geçtiğimiz aylarda geçirgen bağırsak sendromu hastalığına yakalanmış ve ani bir kararla diziden ayrılmıştı.

Bu durum, Neslihan Atagül hayranlarını ve dizi seyircisini üzmüştü. Tedavisine devam eden 28 yaşındaki oyuncu, son paylaşımıyla dikkat çekti.

Atagül, toplumsal medyada bir takipçisinden gelen “Sefirin Kızı‘nda ayrıldığın için küsüm ben sana” şeklindeki yoruma verdiği cevapla gündem oldu.

“Biraz dinlenmeye ihtiyacım var” diyerek ‘Nare’ karakterine veda eden Meşhur oyuncu, söz mevzusu takipçisine, “Ne yapayım, sağlığım daha kıymetliydi” yanıtını verdi.

‘Tazminat ödememek için…’

Beyaz TV‘de ekranlara gelen ‘Söylemezsem Olmaz‘ programının yorumcuları, Neslihan Atagül ile alakalı açıklamalarıyla Magazin gündemini sallamıştı.

Atagül’ün etik dışı davrandığını ve hastalığını bahane ederek projeden ayrılmış olduğu iddia edilirken, “Kavga ettiler ve işi bırakmak istedi ama tazminat ödememek için rapor aldı” ifadeleri kullanılmıştı.

‘Artık daha iyiyim’

Geçtiğimiz günlerde sıhhat durumuyla ilgili konuşan Atagül, “Artık daha iyiyim tabii. Dinleniyorum, kendimi çok yormayacak şeyler yapıyorum. Ama daha iyiyim” demişti.

Kadir Doğulu, eşinin üstüne titriyor

Neslihan Atagül, geçtiğimiz günlerde eşi Kadir Doğulu’nun ayakkabı bağcığını bağladığı anları toplumsal medyada yayınlamıştı. Meşhur oyuncunun gönderisi, “Kadir, eşinin üzerine titriyor” şeklinde yorumlanmıştı.

Geçirgen bağırsak sendromu nedir?

Bağırsak hücreleri arasındaki sıkı bağlar filtre görevi görür. Bu şekilde oluşturulmuş filtreye benzer yapı, bağırsaklardan kana yalnız gıda öğeleri, su, vitamin-mineraller benzer biçimde yararlı bileşenlerin geçmesine izin verir. Bu sıkı bağların bozulması sonucunda Geçirgen Bağırsak Sendromu meydana gelmektedir.

Normalden daha geçirgen hale gelen bağırsaklar sebebiyle kana, yararlı bileşikler ile beraber tam olarak sindirilmemiş gıda öğeleri, zararı dokunan organizmalar yada toksinler de karışabilmektedir. Bunun sonucunda da çeşitli metabolik bozukluklar meydana gelmeye adım atar.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *