Nur Fettahoğlu ile Levent Veziroğlu, 8 yılda ikinci kez boşandı

Evliliklerinde yaşadıkları sıkıntılarla sık sık gündeme gelen Veziroğlu çiftinden Nur Fettahoğlu önceki gün İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak tek çocuğunun babası Levent Veziroğlu’na anlaşmalı ayrılma davası açmıştı. Çiftten fena haber geldi. Sekiz senelik birliktelikleri beş dakikada sonlanmış oldu.

Oyuncu Nur Fettahoğlu, iş insanı Levent Veziroğlu 2013 senesinde mütevazı bir törenle nikah masasına oturmuştu. Çiftin 2016 senesinde kız evlatları dünyaya gelmişti.

Nur Fettahoğlu ve Levent Veziroğlu‘nun 2015 senesinde ayrılacakları yönündeki haberler üstüne “Ben de bunu sizden duydum. Evliliğimde kesinlikle bir sorun yok” demişti. Açıklamanın peşinden kısa bir süre sonrasında çiftin anlaşmalı olarak boşandığı ortaya çıkmıştı.

Karar kesinleşmeden barıştılar

Nur Fettahoğlu ile Levent Veziroğlu mahkemenin ayrılma sonucu vermesinin peşinden pişman olup barışmıştı. Karar kesinleşmeden barıştıklarını mahkemeye beyan etmeleri üstüne mahkeme davanın reddine, evlilik birliğinin devamına karar vermişti.

Sözcü’de yer edinen habere gore, çift dün İstanbul Aile Mahkemesi‘ne anlaşmalı boşanmak için dün yine geldi. Nur Fettahoğlu gazetecilerden kaçarak, mahkeme salonuna hakimin kullandığı arka kapıdan girip çıktı. Çift mahkemede evlilik birliklerini yürütmenin olanaksız bulunduğunu belirterek, boşanmak istediklerini söylemiş oldu.

5 dakika devam eden duruşmada hakim çifti boşarken kızlarının velayeti annede kaldı. Görüntü vermemek için hakimin kullandığı kapıdan çıkan Fettahoğlu, mutsuz bulunduğunu, açıklamayı daha sonradan gerçekleştireceğini söylemiş oldu.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *