Nusret, Jason Statham’a tuz serptirdi

Geçtiğimiz aylarda Miami’deki mekanı için yaptırdığı tasarımlar sebebiyle mahkemelik olan Nusret Gökçe, Beverly Hills‘teki işletmesinde dünyaca Meşhur erkek oyuncu Jason Statham ile bir araya geldi.

Nusret, Jason Statham’ı tuzladı

Bütün dünyada tanınan Nusret ile bütünleşen ‘saltbae’ hareketini meydana getiren ünlüler arasına Statham da katıldı.

Gökçe, restoranında ağırladığı oyuncu ile tuz serptirdiği o anları 34 milyondan fazla takipçisinin bulunmuş olduğu Instagram hesabından yayınladı. Beraber objektif karşısına geçen ikilinin neşeli halleri ise dikkatlerden kaçmadı.

Aspendos’u ziyaret etmişti

Öte taraftan Meşhur erkek oyuncu Jason Statham, Guy Ritchie‘in yönettiği ‘Five Eyes‘ filminin çekimleri için iki ay Antalya’da kalmıştı. Aspendos’u ziyaret eden Statham, şehrin zamanı güzelliklerini de takipçileriyle paylaşmıştı.

“Türkiye’ye aşık olduk”

Meşhur oyuncunun model eşi Rosie Huntington-Whiteley, bir takipçisinin, “Antalya’ya geldiniz mi?” sorusunu, “Geldik ve Türkiye’ye aşık olduk. Çok güzel bir ülke” sözleriyle yanıtlamıştı.

Türkiye esin verici bir ülke

‘Kapışma’, ‘Sherlock Holems’, ‘The Gentelmen’ benzer biçimde filmlerin usta yönetmeni Guy Ritchie de Türkiye’ye fanatik kalmıştı.

Jason Statham, Hugh Grant, Aburey Plaza, Scott Eastwood, Josh Hartnett benzer biçimde yıldızların rol almış olduğu yepyeni filmi ‘Five Eyes’ın çekimleri için Antalya’da olan Ritchie, dün Twitter ve Instagram hesaplarında paylaşmış olduğu videoyla Türkiye’ye övgüler yağdırmıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *