Okan Bayülgen, Dayı Şov’a konuk oluyor – Magazin Mahallesi Kültür

Geçtiğimiz hafta başlamış olan şov programında ilk olarak Gupse Özay’ı konuk eden Dayı, bu alemdeki iddiasını sürdürmeye emin.

Radyodan televizyona şov dünyasının kitabını yazmış olan usta oyuncu Okan Bayülgen, Dayı Şov’un bu haftaki konuğu olacak. Talk show’un inceliklerini, meslek gizemini, bu işten iyi mi ekmek yeneceğini Dayı’ya anlatacak.

Talk show yaşamına Dayı güncellemesi

Eskiden talk show’larda seyirciler telefonla bağlanarak sorularını sorarlardı. Şimdi devir değişti! Artık bütün Dayı Şov seyircileri sorularını toplumsal medya üstünden Dayı’ya ve doğal Okan Bayülgen’e iletebilecekler. Bunun için Instagram yada Twitter’da kişisel hesabından @dayisovgain hesabını etiketleyerek sorusunu yazmak yada video çekip göndermek kafi olacak.

GAİN’in ilk canlı talkshow programı olma hususi durumunu taşıyan “Dayı Şov”da, Nazmi Sinan Mıhçı’nın yetişkinlere yönelik olarak hazırladığı Kukla Kabare’nin sevilen karakteri “Dayı”, her hafta sürpriz konuklarını ağırlıyor. Kendine özgü dili ve mizahıyla alıştığımız talkshow’lardan oldukca değişik olan bu programda, Dayı’nın konuklarla oynadığı oyunlar, yarışmalar ve gösterim aralarındaki skeçler izleyiciyi gülmece ve eğlenceye doyuruyor.

Pandemi sürecinde içerik üretmeye başlamış olan müzisyenlerden oluşan Pandami Music grubu ise keyifli parçalarıyla programa renk katıyor. “Dayı Şov” her Cuma saat 23.00’te canlı yayınla GAİN’deHaber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *