OKAN BAYÜLGEN'E CEVABIMI VERDİM | Gülben Ergen 'Taksi Plakaları' Aleyhinde Ne Dedi?Gülben Ergen, Arnavutköy’de bir kaş tasarım merkezinden çıkarken MedyaCini.net kameralarına yansıdı. Cenazeden geldiğini söyleyen meşhur müzisyen, muhabirlerin röportaj isteğini geri çevirmedi.

‘Kırmışlar Seni’ adlı şarkısından sonrasında ‘Ben Buralardan Gidicem’ adlı şarkısını piyasaya devam eden Ergen, “Gelen tepkilerden çok memnunum. İyi ki çıkartmışım. Biliyorsunuz bu dönemde hep evdeyiz. İnşallah yaza doğru işler yoluna girecek” diye konuştu.

Son dönemde ‘Taksi plakam yok’ açıklamasıyla gündeme gelen meşhur müzisyen, mevzu aleyhinde şu şekilde konuştu: “Yalan olmasına rağmen, diğer bir sürü yalan haberler gibi bu da söylemeye ve yazılmaya devam ediyor. Hiçbir zaman taksi plakalarım olmadı. 1 değil 300-500 tane yazıyorlar. Yalanlamama rağmen bunları yazmaya devam ediyorlar.”

Konuk olduğu programda Okan Bayülgen’in kendisine söylediği ‘Aramıza senin gibi bir tipi almak istemeyiz’ sözleri hatırlatılan meşhur müzisyen, bununla ilgili ise “Okan çok şekerdi, ben ona orada cevap verdim zaten” dedi.

. . ► .
., .

. ► https://www.MedyaCini.net/
. ► https://www.feysbuk.com/medyacini/
. ► .
. ► .

.
Magazin ► .
Hususi Röportaj ► .
Gündem ► .
Sıhhat ve Rejim► .
Moda ► .

Magazin yaşamına dair son dakika detayları, hiçbir yerde olmayan görüntüler, gündeme damga vuracak hususi röportajlar ve ünlülerin hayatına dair bütün bilmek istedikleriniz Magazin Burada’da!

#GülbenErgen #OkanBayülgen #Magazin

source
#OKAN #BAYÜLGEN39E #CEVABIMI #VERDİM #Gülben #Ergen #39Taksi #Plakaları39 #Aleyhinde #Dedi

3 Comments
  1. Ayar Sibel Sulu Haziran 2, 2021 Reply
  2. Yelena Gulojnaviç Haziran 2, 2021 Reply
  3. Hayvanların Dostu Haziran 2, 2021 Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *