ÖNÜMÜZÜ GÖREMİYORUZ | Pelin Karahan Evlatları ile İlgili Net Konuştu. . ► .
., .

Pelin Karahan, Filli Boya’nın Swissotel’deki etkinliğine katıldı. Etkinlik sonrası basın mensuplarıyla söyleşi eden Karahan, samimi açıklamalarda bulunmuş oldu.

Renklerle ilgili olan Pelin Karahan, muhabirimiz Engin Can Dilekli’nin ‘Hangi renkleri sevdiğini sorması üstüne, “Arada renkleri kullanmayı seviyorum ama genel olarak beyaz ve gri diyebilirim” şeklinde yanıt verdi ve ekledi: “Şimdi yeni ev değiştiriyoruz. Bütün evi beyaza boyatıyorum, çünkü o bana bir ferahlık veriyor. Özellikle şu dönemde evlerde çok vakit geçirdiğimiz için onu daha çok hissettim. Ama mobilyada ya da başka bir detayda renkleri patlatmayı seviyorum. Biliyorsunuz resim de yapıyorum ve resimde de rengarenk şeyler seviyorum.”

Fotoğraf sanatıyla da ilgilenen Pelin Karahan 2021’de sergi açmayı planladığını deklare etti ve resimlerle ilgili başka projelerinin bulunduğunu ekledi.

Yaz tatilini iyi mi geçirdiği sorulduğunda hala tatilde bulunduğunu dile getiren oyuncu, “Dün akşam geldim Bodrum’dan, akşam geri döneceğim. Çocukları çok bırakmak istemiyorum. Dördüncü ayım Bodrum’da ve çok güzel, çok mutluyum. Çocukların okulları da aktif olarak devam etmediği için biz uzun süre orada kaldık. On güne kadar İstanbul’a dönmüş olacağız ama Bodrum çok keyifli. Orada hala denize girip güneşleniyoruz. Çok keyifli bir hayat var orada” şeklinde konuştu.

Öte taraftan Pandemi sebebiyle şu an çocuklarını okula göndermediğini söyleyen Pelin Karahan, “Her aile gibi ben de tedirginim. Şu an evde kendim ilgilenebildiğim için ve annem de olduğu için biraz daha evde devam etmesi taraftarıyım. Seneye ilkokula başlayacak Ali Demir. Biraz daha matematiği, alfabeyi de öğrenmesiyle birlikte onu evde desteklemeyi planlıyorum. İnşallah her şey yoluna girer ve belki ikinci dönem sağlıkla gidebilirler diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Evlatları anaokulu çağlarında olduğundan online eğitimden etkilenmediklerini söyleyen Karahan sözlerine şu şekilde devam etti: “Önümüzü göremiyoruz şu an. Keşke her şey normal devam etse… Online tabi çocuklar için de veliler için de zor bir yöntem.”

. ► https://www.MedyaCini.net/
. ► https://www.feysbuk.com/medyacini/
. ► .
. ► .

.
Magazin ► .
Hususi Röportaj ► .
Gündem ► .
Sıhhat ve Rejim► .
Moda ► .

Magazin hayatına dair son dakika detayları, hiçbir yerde olmayan görüntüler, gündeme damga vuracak hususi röportajlar ve ünlülerin hayatına dair bütün bilmek istedikleriniz Magazin Burada’da!

#PelinKarahan #BedriGüntay #Magazin

source
#ÖNÜMÜZÜ #GÖREMİYORUZ #Pelin #Karahan #Evlatları #ile #İlgili #Net #Konuştu

3 Comments
  1. romayi kimyakti Nisan 3, 2021 Reply
  2. Nazike Rehat Nisan 3, 2021 Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *