Organize İşler Karun Hazinesi geliyor

Yılmaz Erdoğan, Organize İşler serisinin üçüncü filmi için kolları sıvadı. Erdoğan, hem yazdığı ve yönettiği, hem de başrolünü üstlendiği “Organize İşler”i 2005 senesinde sinemaseverlerle buluşturmuştu.

Özgürlük’ten İsmail Bayrak’ın haberine bakılırsa, filmimizde Erdoğan, başrolleri Tolga Çevik ve Demet Akbağ ile paylaşmıştı. Devam filmi olan “Organize İşler Sazan Sarmalı” ise 2019 senesinde beyazperdedeki yerini aldı. Filmimizde Erdoğan’ın başrolleri Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola ve Bensu Soral ile paylaşmış olduğu devam filmi de izlenme rekorları kırdı.

Senaryo yazımından sonrasında kadro belli olacak

Usta oyuncu ve yönetmen, bir soygun hikâyesini mevzu alan “Organize İşler”in üçüncü devam filmi için çalışmalara başladı. “Organize İşler Karun Hazinesi” adlı yepyeni yapımın senaristliğini yazmaya süregelen Erdoğan, 2022 senesinde çekimler için start almayı hedefliyor.

Aylardır senaryo üstüne çalışan Yılmaz Erdoğan, yazım aşaması bittikten sonrasında oyuncu seçmeleri için kolları sıvayacak.

2019 senesinde gösterime giren “Organize İşler Sazan Sarmalı” filmi büyük ilgi görmüştü. Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı (Sarı Saruhan) karakteri seyircileri şaşırtmıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *