Oryantal Didem Kınalı cipini satışa çıkardı

Oryantal Didem Kınalı, önceki gün ikamet etmiş olduğu Cihangir‘de görüntülendi.

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine gore; pandemi sebebiyle dans okulunu kapattığını ve ekonomik olarak sıkıntılı günler yaşadığını söyleyen Kınalı, 2012 model cipini 485 bin TL’ye satışa çıkardığını belirtti.

“Polisi arayıp, kardeşimi ihbar ettim”

Öte taraftan 11 yaşlarında gece kulübünde çalışmaya başlamış olan ve aleyhinde bilinmeyenleri özetleyen oryantal Didem Kınalı, adam kardeşinin madde bağımlısını bulunduğunu hatta onu kurtarmak için polisi bile arayıp, suç duyurusu ettiğini söylemişti.

Meşhur oryantal, geçtiğimiz senelerde şu açıklamaları yapmıştı:

* 26 yaşlarında adam kardeşim var. Kendisi çalışmıyor. Konuşmak istemiyorum. Beni görüntülü arıyor, görmek bile istemiyorum onu… Kendisini oldukça seviyorum fakat fena alışkanlıkları var.

* İki evladı var. Biri beş, biri dört yaşlarında. Annem bakıyor. Eşi de bıraktı, terk etti. Başkasıyla evliliğe ilk adımını attı o da… Annem bir tek bakımını sağlıyor, ben de maddi kısmını sağlıyorum. Ablam devasa hanım oldu, evlenmedi. Onun da doğru muntazam bir işi yok. Bir ev aldım, orada yaşıyorlar. Ben kirada yaşıyorum.

* Benim kızdığım nokta; ben kadınım çalışıyorum, adam kardeşim çalışmıyor. Erkeksin, taşı sıksan suyunu çıkarırsın. Çalış, mesuliyet al, çocuklarına bak. Yaşayamadığım çocukluğumu, çocuğum yaşasın isterim.

“Ben 11 yaşında çalışmak zorunda kaldım”

* Ben 11 yaşlarında çalışmak zorunda kaldım. Pavyonda çalışıyordum, o dönem kendi kendimi korudum. Çocuk yapmak oldukça organik, oldukça güzel bir şey fakat ben çocuğuma bir o kadar güzel bir yaşam vermek isterim ki hiç kimseye muhtaç olmasın, yaşamı görsün… 11 yaşlarında çalışmak zorunda kaldım, çocuğum öyleki olmasın.

* Pavyonda dans ediyordum. Polis ve jandarmanın oldukça sık uygulama yapmadığı yerlerde sahne alıyordum. Kimi zaman uygulama olduğunda beni depo şeklinde bölgelere atıyorlardı, içerisi fare doluydu. Feryat atsam jandarma ya da polis beni bulacak diye susuyordum. Bulsa bir şey olmazdı bana fakat çalıştığım mekânı kapatırlardı. Oldukca zor günlerdi…

* Ben çocuk olamadım, genç kız olamadım hala da hanım değilim. Tanrı kimsenin başına vermesin, geçim derdi oldukça zor. Ben burada ailemi de hiçbir süre kınamadım. Onlar da ailesinden öyleki görmüş… Babam çalışmamı asla istemiyordu fakat annem birazcık daha baskındı bu mevzuda.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *