Oyuncu Angelina Jolie’den beklenmedik karar

2011 senesinde ‘In The Land of Blood and Honey‘ filmiyle ilk kez yönetmen koltuğuna oturan Oscar ödüllü oyuncu Angelina Jolie, mesleğiyle ilgili almış olduğu garip sonucu deklare etti.

“Kısa süreli işler yapmam gerek”

Entertainment Weekly’ye konuşan altı çocuk anası Jolie, değişen aile durumu sebebiyle yönetmenliğin kendisi için olanaksız hale geldiğini söylemiş oldu.

Mevzuyla ilgili detaylı açıklamada bulunmayan 45 yaşındaki oyuncu, çocuklarına daha çok vakit ayırmak için birkaç yıl daha yönetmenlikten uzak duracağını belirtti. Angelina Jolie, “Daha fazla evde kalabilmek için, daha kısa süreli işler yapmam gerekiyordu” diye konuştu.

Birkaç filmimizde yer alabileceğinin sinyallerini veren Jolie, yönetmenliğin hala en büyük tutkusu bulunduğunu dile getirdi.

Dünyaca Meşhur oyuncu Angelina Jolie, yönetmenliğe 2011’de ‘In The Land of Blood and Honey’ filmi ile adım atmıştı. Jolie, ondan sonra da ‘Unbroken’, ‘By the Sea’ ve ‘First They Killed My Father’ adlı filmlere imza atmıştı.

2019 senesinde boşanmıştı

Öte taraftan uzun bir birlikteliğin peşinden 2014’te meslektaşı Brad Pit ile nikah masasına oturan Angelina Jolie, evlendikten iki yıl sonrasında ayrılma sonucu almıştı.

İkili, 2019’da resmi olarak boşansalar da altı evlatlarının velayeti sebebiyle yaşadıkları gerilim sürüyor.

Jolie ve Pitt’in, üçü biyolojik üçü evlatlık altı tane evladı bulunuyor. En büyük evlatları Maddox 19 yaşlarında. Öteki evlatları Pax 17, Zahara 16, Shiloh 15, ikizleri Knox ve Vivienne ise 12 yaşlarında.

“İlişkimiz boyunca bana şiddet uyguladı”

Geçtiğimiz haftalarda Brad Pitt aleyhinde garip bir iddia ortaya atılmıştı. The Sun gazetesinin haberine gore; Angelina Jolie, mahkemeye Pitt’in ilişkileri süresince kendisine sertlik uyguladığını ifade etmişti. Meşhur oyuncunun, bununla ilgili belgeler de sunmuş olduğu öne sürülmüştü.

Bir darbe de oğlundan gelmişti

Belgelerin bilgileri bilinmese de Angelina Jolie’nin kanıtları olduğu ve evlatlarının da ona tanıklık etmeye istekli olduğu belirtilmişti.

Bu iddialardan sonrasında Brad Pitt’e bir darbede oğlundan gelmişti. 19 yaşındaki Maddox, Pitt’in soyadını yasal olarak kimlik bilgilerinden çıkarttırmak ve bunun yerine Jolie soyadını kullanmak istediği öne sürülmüştü.

Amerikan basınında yer edinen iddialara gore; çiftin evlatlık evlatlarından Maddox’un bu talebini Angelina Jolie desteklemiyor ve Pitt soyadının kalmasını istiyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *