Oyuncu Arif Güloğlu, lenf kanserine yakalandı

Kanal D‘nin BKM imzalı Oldukça Güzel Hareketler 2 oyuncularından Arif Güloğlu bu haftaki bölümde yer almadı.

24 yaşındaki oyuncunun lenf kanseri şüphesiyle tedavi görmüş olduğu ortaya çıktı. Her şey Mart başlangıcında Güloğlu’nun rahatsızlanmasıyla başladı.

tv100’den Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran; apar topar Millet’ta hususi bir hastaneye kaldırılan oyuncu akciğerlerinden ameliyat edildi. Hekim, Güloğlu’nun şiddetle sigarayı bırakmasını önerdi. Peşinden meydana getirilen tetkiklerde de genç oyuncunun lenf kanserine yakalanma ihtimali üstünde duruldu.

Arif Güloğlu‘nun ailesi oğullarının tedavisini memleketleri Ankara’da devam etmesini istedi. Genç oyuncu şu günlerde hastalığıyla ilgili kati tanının konulmasını bekliyor.

Oldukça Güzel Hareketler 2 ekibinin genç oyuncuya moral vermek için ellerinden geleni yaptığını ve devamlı görüntülü arama yaparak destek verdikleri açıklandı. 

Arif Güloğlu kimdir?

Arif Güloğlu, 18 Eylül 1997 senesinde Ankara’da dünyaya geldi. 1.73 uzunlukta, 69 kiloda olan Arif Güloğlu başak burcudur. Ankara’da çeşitli tiyatrolarda bir oldukça rol üstlendi ve buna İstanbul’da da devam etti.

19 yaşlarında İstanbul’a yerleşti. Eğitim ve öğretim hayatına burada devam etti. Bir taraftan da imgesel olan oyunculuk için çabaladı ve 2018 senesinde Oldukça Güzel Hareketler 2 ekibine dahil oldu ve hala orada yer almıştır.

Oldukça Güzel Hareketler 2 ekibine ‘çırak’ olarak katılan Arif Güloğlu, bilhassa Ankara tiplemeleri ile biliniyor. Altyapı tarafınca hazırlanan skeçlerin neredeyse tamamında rol alan Güloğlu, en dikkat çeken adlar içinde içeriyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *