Oyuncu Ayça Erturan anne oluyor

Yönetmen Oğulcan Kırca ile 7 senedir evli olan oyuncu Ayça Erturan, bebek müjdesini paylaşırken bu anları kayda aldı.

Pandemi şartlarında fiziki koşulları gözeterek bir araya gelmiş olduğu ailesi ve dostlarına neşeli haberi bizzat veren genç oyuncu, uzaktaki dostlarıyla da yapmış olduğu görüntülü görüşmelerle bebek heyecanını paylaştı. Ayça Erturan, içinde ultrason fotoğrafı olan armağan kutusunu arkadaşlarına verirken kamerası da kayıttaydı.

Genç oyuncunun “şaka” yaptığını sanan, peşinden şaşkınlıkları yüzlerine yansıyan sevenleri, şoku kısa sürede atlatıp bebek sevincine ortak oldular.

Ayça Erturan, ondan sonra aralarında Birce Akalay, İbrahim Büyükak, Hande Soral, Şükrü Özyıldız, Ebru Cündübeyoğlu ve Sarp Akkaya’nın da olduğu pek oldukça kişinin sevinçlerinin yer almış olduğu gizli saklı kamera görüntülerinden bir de klip hazırladı.

Başarı göstermiş ve sevilen oyuncu, hazırladığı bu klibi, toplumsal medya hesapları üstünden yayınlayarak “bebek sürprizini” hayranlarıyla da paylaştı ve kısa sürede binlerce kutlama mesajı aldı.

Oğulcan Kırca ile 19 senedir beraber olduklarını belirten Ayça Erturan, “Canım eşim Oğulcan Kırca ile iki kişi başlayan yolculuğumuz yakında bizden bir parça ile devam edecek. Daha anlamlı, muhtemelen bol maceralı günler bizi bekliyor. Bebeğimizi sağlıkla kucağımıza almak en büyük dileğimiz. Bu özel anı sevdiklerimle de paylaşırken o anları unutulmaz kılmak istedim. Bu şaka çok gerçek oldu” dedi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *