Oyuncu Bartu Küçükçağlayan baba oluyor

Bartu KüçükçağlayanMerve Küçükçağlayan çiftini bebek heyecanı sardı. İki yıl ilkin nikah masasına oturan çift bebekleri olacağını duyurdu.

Toplumsal medya hesabından duygusal bir yazı kaleme alan Bartu Küçükçağlayan, yaşamış olduğu mutluluğu sevenleriyle paylaştı:

“Karıcım Merve Küçükçağlayan; ilk fotoğrafımızın üstünden ne kadar geçti, sana “ilk dansımız ne zaman?” diye ileti atalı kaç yıl oldu bilmiyorum… Lakin doğacak kızımıza güle ağlaya video çekmemizin üstünden tam 10 dakika geçti ona inanırım. Seni tanıdığım ilk doğum gününde sevgili olmuştuk, bugünkü doğum gününde neredeyse anne-babayız.

Bu hikâyede iyi ki doğan ve iyi ki doğacak olan canım bayanlar; hep birlikte müthiş bir ahenkle dans edeceğimize inanırım. Ve Merve, karıcım, sevgilim doğduğun için her gün şükredebilirim. Bacaklarım uyuştu bunu gizli saklı gizli saklı yazmaktan gelip sarılacağım şimdi size muah!”

‘Yalan Dünya’, ‘Binbir Gece’ ve ‘Jet Sosyete’ benzer biçimde birçok projede rol alan Bartu Küçükçağlayan, 2019 senesinde psikolog Merve Küçükçağlayan ile mutluluğa “Evet” demişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *