Oyuncu Bensu Soral’dan dikkat çeken ileti!

Son dönemde evliliklerinin sallantıda ollduğu konuşulan Bensu Soral ile Hakan Baş çifti ile ilgili ortaya atılan ihanet iddiaları Magazin gündemine bomba şeklinde düştü.

Bensu Soral’ın eski partneri Kubilay Aka ile ortaya çıkan samimi görüntülerinin arkasından, Hakan Baş’ın da Mahmut Kırmızıgül’ün eski sevgilisi Mina Ceran’la adı aşk dedikodularına karışmıştı.

Bütün bu iddiaların arkasından çift, ortak bir izahat yapmıştı.

“Evliliğimizle ilgili hassas bir süreçteyiz”

Soral ve Baş, “Dün gece bazı mecralarda yer alan haberlerin içeriği gerçek dışıdır. Haberde adı geçen kişi her ikimizin de uzun zamandır tanıdığı ve hep birlikte vakit geçirdiğimiz bir arkadaşımızdır. Kalabalık bir ortamda, birbirimizden haberdar olduğumuz birçok ortak arkadaşımızın da yanımızda olduğu bir buluşmanın basında yer alma şekli bizi üzdü. Şu dönemde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var” ifadelerini kullanmıştı.

Düğünde ortaya çıktılar

Evliliklerinde kriz olduklarını itiraf eden oyuncu ve iş insanı, bir arkadaşının düğüne beraber katıldı. Uzun bir aradan sonrasında yan yana görüntülenen ikilinin, neşeli halleri dikkat çekti.

Bensu Soral Hakan Baş

Pırlantalı alyans dikkat çekti

Düğünde Soral’ın pırlantalı alyansı da olması dikkatlerden kaçmadı.

Bensu SoralHaber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *