Oyuncu Berk Atan ile fenomen Selin Yağcıoğlu ayrıldı

2012’de Best Model birincisi olduktan sonrasında oyunculuğa adım atan Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu hakkında aşk söylentileri doğru çıkmıştı. Çift, geçtiğimiz aylarda toplumsal medya hesabından yaptıkları paylaşımla birlikteliklerini duyuru etmişti.

“Çok güzelsin be insafsız”

29 yaşındaki yakışıklı oyuncu, Selin Yağcıoğlu‘nun 30 binden fazla beğeni alan bir pozuna, “Çok güzelsin be insafsız!” yorumunu yapmıştı.

 31 yaşındaki Selin Yağcıoğlu ise, toplumsal medyada gündem olan Berk Atan‘ın mesajına, kalp emojisiyle yanıt vermişti.

İlk kareler çeşme’den

Bütün bu yaşananların peşinden Berk Atan ve sevgilisi Selin Yağcıoğlu ilk kez Çeşme‘de denize girerken ekrana gelmişti. Beraber denize giren ikili, yüzmek yerine söyleşi ettiler. Atan ile Yağcıoğlu ondan sonra localarına gitmişlerdi.

Tektaşını takmıştı

Yaz sezonunu Çeşme’de geçiren çiftten Atan, sevgilisine evlenme teklifi etmiş olduğu öne sürülmüş, ‘evet’ yanıtını veren Selin Yağcıoğlu da tektaşını parmağına taktığı öne sürülmüştü.

“Ayrıldık”

Sadece Meşhur çiftten ayrılık haberi geldi. ‘Gönül Dağı‘ dizisinde rol alan Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu, toplumsal medya hesaplarından yaptıkları izahat ile aşklarını noktaladıklarını duyurdu.

Bir çocuk anası Yağcıoğlu, “Berk Atan ile ilişkimizi karşılıklı konuşarak bitirmiş bulunuyoruz. Kendisine hayatta sağlık ve mutluluk dilerim” ifadelerini kullanırken Berk Atan ise, “Selin ile ilişkimizi konuşarak sonlandırdık” mesajını yayınladı.

Berk Atan Selim Yağcıoğlu

Mesajı ifşa etmişti

Yağcıoğlu, Berk Atan’ın kendisine Instagram üstünden yollamış olduğu, “Aşkım hislerimi anlatıyorum sana…” mesajını yanlışlıkla Instagram’da paylaşmıştı. 

Kısa süre sonrasında mesajı ifşa ettiğini fark eden Selin Yağcıoğlu, paylaşımını kaldırmıştı sadece ekran görüntüsü toplumsal medyada hızla yayılmıştı.

Eşiyle olan evliliği kısa sürdü

Yağcıoğlu, 2018 senesinde lise yıllarında tanığı Gökhan Balarısı, nikah masasına oturmuştu. Bu evlilikten kısa bir süre sonrasında kızı Su’yu kucağına alan Selin Yağcıoğlu, eşinden ise sürpriz bir halde boşanmıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *