Oyuncu Burak Özçivit, otomobilini yeniledi! Fiyatı dudak uçuklattı!

Şimdilerde ‘Kurum Osman‘ dizisinde başrol oynayan ve bazen reklam projelerinde de boy gösteren Burak Özçivit, işiyle olmasıyla birlikte hususi hayatıyla da gündeme geliyor. Zekice yatırımlar meydana getiren Özçivit, otomobil tutkusuyla biliniyor.

Yepyeni otomobiline servet ödedi 

Garajında birden oldukça lüks otomobil ve motosiklet olan oyuncuyu geçtiğimiz günlerde eşi Fahriye Evcen ile beraber yepyeni bir araçla görüntülenmiş. Daha ilkin lacivert bir Modena ile objektife takılan Özçivit’in altında bu kez titanyum rengi bir 599 GTB F1 vardı.

Özgürlük’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine bakılırsa; yakışıklı oyuncu geçtiğimiz ay aracını değiştirmiş. 2000 model Modena’sını satan Özçivit, onun yerine 2008 model bir vasıta almış. İstediği aracı Bursa’da kabul eden oyuncu, yepyeni Ferrari’sine 2 milyon 200 bin TL ödemiş.

Plakası dikkatlerden kaçmadı 

Gerçek bir Ferrari tutkunu olan Özçivit, 2020 model bir araca 7 milyon TL vermektense, Bursa’ya kadar gidip eski fakat temiz bir vasıta bulmuş. Aracının plakası da oğlu Karan’ın adının harflerinden oluşuyor.

Karan iki yaşlarında 

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, 2013 senesinde ‘Çalıkuşu’ dizisinde tanışmış arkadaşlıkları zaman içinde aşka dönüşmüştü. Birlikteliklerini 2017 senesinde nikah masasına taşıyan çift oğulları Karan’ı 2019 senesinde kucağına almıştı.

Karan, geçtiğimiz haftalarda ikinci yaşına bastı. Oğullarına aile içinde doğum günü partisi meydana getiren çift, renkli kareleri toplumsal medyadan paylaştı.    

Oğlunun doğum gününde armağan kabul etmeyen Fahriye Evcen, anlamlı bir harekete de imza atmıştı. Armağan yerine oğlu adına bağış yapılmasını isteyen Evcen, gelen bağışları da toplumsal medya hesabından paylaşarak takipçilerin teşekkür etmişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *