Oyuncu Burak Sergen suskunluğunu bozdu

Usta oyuncu Burak Sergen, 4 ay ilkin Nihan Ünsal ile evliliğe ilk adımını atmıştı. Sadece çift aleyhinde ayrılık iddiası ortaya atıldı. Sergen’in, Ünsal’ın ihanetine uğramış olduğu ve ayrılma sonucu almış olduğu ileri sürüldü.

Fotoğraflar silindi, hesaplar kapatıldı

Meşhur oyuncu, eşiyle yer almış olduğu fotoğrafları Instagram hesabından sildi, Nihan Ünsal ise toplumsal medya hesaplarını kapattı. Ünsal’ın İzmirli iş adamı Özer Kocer ile aşk yaşamış olduğu iddia edildi. Kısa bir süre sonrasında da Ünsal ile Kocer’in el ele fotoğrafları basına yansıdı.

Ayrılma davası açtı

Yaşananların arkasından Burak Sergen, avukatı vasıtasıyla bir yazılı izahat yapmış oldu:

“Müvekkilim Burak Sergen’in üç senelik nişanlılık süresinden sonrasında 03.06.2021 tarihinde derin bir sevgi ve itimat hissiyle evlendirilmiş olduğu Nihan Ünsal Sergen ile ilgili 05.10.2021 tarihinde yazılı, görsel ve toplumsal medyada çıkan haberler ve görsel medyada gösterilen fotoğraflar, müvekkilim ve yakın çevresinde şaşkınlık ve şok tesiri yaratmıştır. Bilinmiş olduğu suretiyle kısa bir süre ilkin ağır derecede Covid geçirerek uzun bir tedavi sürecinden çıkan ve derhal rol almış olduğu dizinin çekimlerine, işine dönen müvekkilim hemen hemen rahatsızlığının verdiği etkiyi bile atamamışken, oldukça güvenilmiş olduğu ve aşkla bağlı olduğu eşi Nihan Ünsal Sergen’in yazılı ve görsel basına yansıyan ihanet görüntüleri ile sarsılmış, derin bir hayal kırıklığı ve üzüntüye gömülmüştür. Elbet ki müvekkilim bu ihanet karşısında gereğini yaparak ayrılma davası başta olmak suretiyle ilgili bütün hukuki süreci bugünden itibaren başlatmıştır.

Bu vaka sebebiyle; müvekkilim iyi günde, fena günde her daim yanında olan, onu sevgi ve hayranlıkla takip eden ve yaşanmış olan son aşama çirkin bu son durumdan üzüntü duyan bütün yakınları, sevenleri ve kamuoyunu bilgilendirme gereği duymuş bulunmaktayız. Saygılarımızla…

Burak Sergen vekili Av. Uğur Sıtkı”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *