Oyuncu Burak Sergen’den haftalar sonrasında ilk fotoğraf geldi! ‘Hayata tutunmak oldukça güzel’

Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi ‘Sadakatsiz’de rol alan Burak Sergen, bir ay ilkin evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.

Korona virüse yakalandığı tespit edilen oyuncu, yoğun bakıma alındıktan sonrasında entübe edildi. Tedavisi yoğun bakımda devam eden oyuncu önceki gün düzgüsel odaya alındı.

Sergen, nişanlısı Nihan Ünsal ile 37 gün sonrasında hastane odasında çektirmiş olduğu ilk fotoğrafını Özgürlük’le paylaştı.

Solunum sıkıntısı çekiyor

Özgürlük’ten İsmail Bayrak’ın haberine nazaran, sıhhat durumu aleyhinde da konuşan Sergen, “Tekrar hayatın bir yerinden tutunmak çok güzel bir şey” dedi.

Oyuncu, nişanlısı Nihan Ünsal’ın kendisini bir an olsun yalnız bırakmadığını da sözlerine ekledi:

“Nihan’ı hep hissettim. Çünkü hep yanımda olduğunu biliyordum.”

Nihan Ünsal ise, “Durumu iyi ama COVID’in bıraktığı vücuttaki belli sıkıntılar var. Ara sıra solunum sıkıntısı çekiyor” dedi.

Video yöntemiyle diziye dönecek

‘Sadakatsiz’in bu akşam yayınlanacak yepyeni kısmında izleyiciyi büyük bir sürpriz bekliyor. Burak Sergen, dizinin yepyeni kısmına video ile bağlanarak seyirciyle buluşacak.

Dizide canlandırdığı Haluk karakteri kalp krizi geçiren Meşhur oyuncu senaryo gereği ailesiyle görüntülü konuşma meydana getirecek.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *