Oyuncu Büşra Develi’nin karanlık geçmişi ortaya çıktı

Oyuncu Büşra Develi, hem PSM Online’dan hem de Sıkıntılı PSM YouTube kanalından gösterilen “İbrahim Selim ile Bu Gece” programına konuk oldu.

Oyunculuğunun yanı sıra, duru güzelliğiyle de dikkat çeken Büşra Develi, dış görünüşünün bir tesiri olarak etrafındaki her insanın kendisinden bilhassa bir zarafet beklediğini sadece aksine içinde gerçek bir sokak evladı barındırdığını altını çizdi.

‘Bugüne dek güzellik yarışmalarına katılmayı asla düşünmedim’

Oldukca fazla gündeme gelen güzellik yarışmalarına katılmayı düşünüp düşünmediğine yönelik soruya ise Develi, “Güzellik yarışmalarına hiçbir anlam veremiyorum. Bu zamana kadar da hiç katılmayı düşünmedim” yanıtını verdi.

900’lü hatlar itirafı vaka oldu

Büşra Develi, ‘Oyunculuk yapma isteği nereden geliyor’ sorusuna garip bir cevap verdi.

Meşhur oyuncu, “Ben bir 900’lü hatlar mağduruyum öncelikle. 900’lü hatların televizyonda reklamları çok çıkıyordu. Ben de arayıp ‘Merhaba ben Ömer, merhaba ben Mehmet’ diye o insanlarla sesimi değiştirip inandırdığımı düşünüyordum. Kabarık bir telefon faturası gelene kadar böyleydi. Annem, babamın 900’lü hatları aradığını düşündü. Böyle karanlık bir geçmişi var aslında oyunculukla tanışmamın. Babamı çukura atarak oyunculukla tanıştığım an böyle oldu” dedi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *