Oyuncu Çağatay Ulusoy’dan şaşırtan itiraf! ‘Kendimi…’

Uzun bir süredir aşk yaşayan Çağatay UlusoyDuygu Sarı saçlı çifti, gene ayrılık haberleri ile gündeme gelmişti.  İkilinin yollarını ayırdığı öne sürülmüştü.

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine bakılırsa Ulusoy ve Sarı saçlı, önceki gün Etiler‘deki bir restorandan çıkarken objektiflere yansıdı. Çift, mekan çıkışında basın mensuplarıyla ayaküstü söyleşi etmeyi dikkatsizlik etmedi.

“Kalplerimiz nasırlaştı”

Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Çağatay Ulusoy, kariyer planlaması sebebiyle sevgilisiyle ayrılmış olduğu ve Duygu Sarı saçlı’ın evi terk etmiş olduğu iddiaları ile ilgili konuştu.

Ulusoy, “Yokmuş gördüğünüz gibi. Bu haberler sık çıkmaya başladı. Bizim kalplerimiz nasırlaştı. Gülüp, geçiyoruz ama ailelerimiz üzülüyor. Etrafımızda bu mevzulara hassas bakan insanlar var” dedi.

“Kendimi geliştirmeye çalışıyorum”

Çağatay Ulusoy, tanıtımı gösterilen ‘Kağıttan Hayatlar‘ filmindeki karakteri ve imajının beğenilmesi aleyhinde, “Kendimi geliştirmeye çalışıyorum. İşimi çok seviyorum” ifadelerini kullandı.

Meşhur oyuncu, ‘Yeşilçam‘ adlı yepyeni dizisi ile ilgili ise, “Enerjisi çok yüksek bir iş. Ekibimiz çok iyi. Çağan Irmak yönetmenliğinde giden bir iş” şeklinde konuştu.

“Keyifli geçti”

Yılmaz Erdoğan‘ın senaristliğini yazdığı ‘Kin’ adlı filmle boy gösterecek olan Sarı saçlı da mevzuyla ilgili, “Çekimler bitti. Çok güzel, keyifli geçti. Eylül veya ekim gibi yayınlanır diye tahmin ediyorum” dedi.

Çift, arkasından araçlarına geçerek, hızla evlerinin yolunu tuttu.

Gene ayrıldıkları konuşuluyordu

Geçtiğimiz yıl Eylül ayında da Ulusoy ile Sarı saçlı’ın ayrılmış olduğu öne sürülmüştü. İkilinin Gökhan Tiryaki-Begüm Bağca çiftinin düğün törenine katılmış olduğu öğrenilmişti.

Çiftin toplumsal medyada paylaşılan fotoğrafı iddialarının gerçek dışı bulunduğunu ortaya çıkarmıştı.

“Her ilişkide tartışmalar olur” demişti

Duygu Sarı saçlı, muhabirlerin “5-6 kez ayrılıp, barıştığınıza dair haberler çıktı. Bu haberler sizi üzüyor mu?” sorusuna cevap vermişti.

Meşhur oyuncu, “Sizin gazeteci arkadaşlarınız yazıyor. Yoksa 3-4 kere ayrılıp, barışacak tipler değiliz. Her ilişkide tartışmalar olur, kardeşimle bile tartışıyoruz bazen. Biz ayrılmadık ki…” ifadelerini kullanmıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *