Oyuncu Cameron Diaz’dan şaşırtan itiraf! ‘Sık sık sex yaptığım için…’

1992 yılından bu yana; ‘Maske’, ‘İz Ardında’, ‘Ah Mary Vah Mary’, ‘Şrek’ ve ‘En İyi Dostum Evleniyor’ başta olmak suretiyle oldukça sayıda sevilen dizi ve filmimizde rol alan Cameron Diaz,  2018 senesinde oyunculuğu bırakma sonucu almıştı.

Oyunculuğu bırakma nedenini bu sözlerle deklare etti

Diaz, “Bir film yaptığında, sana sahip olmaları için en uygun bahanedir. Aylarca günde 12 saat orada olursun ve başka hiçbir şey için vaktin olmaz” sözleriyle oyunculuğu bırakma nedenini açıklamıştı.

Snob Magazin’de yer edinen habere nazaran; bir süredir eşi Benji Madden ve çocuğuna zaman ayıran Cameron Diaz, oldukça konuşulacak sex itirafında bulunmuş oldu.

48 yaşındaki Cameron Diaz, katılmış olduğu bir programda genç kalmasının sırrını deklare etti. Diaz, “Düzenli olarak egzersiz yapıyorum, sağlıklı besleniyorum, bol su içiyorum, çok gülüyorum ve elbette çok seks yapıyorum” ifadelerini kullandı.

“Seks sayesinde sağlıklı ve genç görünümlü bir cilde sahibim”

Sözlerini sürdüren Meşhur oyuncu, “Sex yardımıyla bağışıklık sistemim güçleniyor. Cildimin de güzelleştiğini söyleyebilirim.

Tertipli sex sonucunda lekeler ve sarkmalar şeklinde yaşlılık etkilerinin azaldığı, parlak, sıhhatli ve genç görünümlü bir cilde haiz olabilirsiniz” ifadelerini kullanarak dikkat çekti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *