Oyuncu Deniz Çakır’ın elektrikli bisikleti çalındı! Hırsızın kimliği şoke etti!

Beşiktaş Kuruçeşme’de oturan Meşhur oyuncu Deniz Çakır, elektrikli bisikletini, geçtiğimiz yıl Haziran ayında apartmanın giriş katındaki merdiven boşluğuna bıraktı. Meşhur oyuncu, sabah bisikletin yerinde olmadığını fark etti.

Çakır, çalınan yeşil renkteki bisikleti için polis merkezine başvurarak suç duyurusunda bulundu. Polisin Meşhur oyuncunun evinin çevresindeki MOBESE görüntülerini incelendi.

Bisitletin çalındıktan sonrasında katlanıp yüklendiği aracın plakası tespit edildi. Meydana getirilen araştırma sonucu kısa sürede aracın sahibinin hususi bir hastanede çalışan adam hemşire U.K olduğu tespit edildi.

Adresinde bulunamayan ve o sırada Sakarya’da olduğu öğrenilen U.K. kendisini telefonla arayan polise suçunu itiraf etti.

Bisikleti teslim etti

Polis merkezine çağrılan U.K. 20 Eylül’de ifade verdi. U.K. ifadesinin peşinden savcılık talimatıyla özgür bırakıldı.

U.K. ifadesinde aracıyla gezerken bir apartmanın önünde kilitsiz bir halde durduğunu fark ettiğini söyleyip bisikletin üstünde anahtarı da bulunduğunu görünce çalıştırıp arabanın yanına gittiğini, bisikleti katlayarak otomobilinin arka koltuğuna koyup Fatih’teki evine götürdüğünü söyledi.

Yedi gün sonrasında Sakarya’daki yazlık evine giderken de bisikleti götürüp 15 gün kullandığını belirten U.K’nin., “Pandemiden dolayı hastaneye gidemeyen hastalara evinde hizmet vermek için bisikleti kullanırım diye İstanbul’a geldim. Yaklaşık bir hafta söylediğim işlere gittim. Bisikleti çaldığımdan dolayı çok pişmanım. Nasıl böyle bir olaya karıştım hala anlamış değilim” söylediği öğrenildi.

U.K.’den alınan bisiklet Deniz Çakır’a teslim edildi. Vakayla ilgili soruşturma devam ediyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *