Oyuncu Dieter Brummer, evinde ölü bulunmuş oldu

1990’larda rol almış olduğu Home and Away adlı TV dizisiyle ünlenen Dieter Brummer, 45 yaşlarında hayata veda etti. Bir devrin genç yıldızı, Sidney civarlarındaki Glenhaven’daki evinde yaşamını yitirmiş bir halde bulunmuş oldu.

Oyunculuğu bırakıp cam temizleme işine girmişti

Brummer’ın intihar edip etmediği, yapılacak otopsiden sonrasında netlik kazanacak. Brummer, tam da şöhretinin doruğundayken oyunculuğu bırakıp cam temizleme işine girmişti.

Dieter Brummer, oyunculukta yıldızı giderek parlarken, aslolan büyük tutkusu olan tırmanma mevzusundaki becerilerini geliştirdiği nedeni öne sürülerek cam temizleme işine girmişti. Brummer, 1992’den 1996’ya kadar Avustralya TV’lerinin en oldukca izlenen yapımlarından önde gelen Home and Away dizisinde rol aldı ve ondan sonra hastane draması Medivac ve kabahat dizisi Underbelly: A Tale of Two Cities‘de rol aldı. Kazananlar ve Kaybedenler, Komşular, Underbelly: The Golden Mile’de rol almıştı.

Ailesi izahat yayınladı

Dieter Brummer‘ın ailesi bu acı kayıpla ilgili bir izahat yayınladı. Acılı aile, dünyanın kendileri için ‘kesinlikle eskisi şeklinde olamayacağını’ belirtti.

Feysbuk üstünden meydana getirilen açıklamada “Yakışıklı, yetenekli, eğlenceli, karmaşık ve sevgili Dieter’imizi cumartesi sabahı kaybettik” denildi.

Açıklamada şu satırlara da yer verildi:

“Hayatlarımızda büyük bir boşluk bıraktı ve dünyamız asla eskisi gibi olmayacak. Düşüncelerimiz, onu tanıyan, seven veya yıllar boyunca onunla çalışan hepinize iletilir.”

Oyunculuğu bıraktı, cam temizleme işine girdi

Brummer, bir röportajında oyunculuğa sırtını döndükten sonrasında niçin cam temizleme işine girdiğini anlatmıştı. Brummer, “İnsanlar benim sadece bir pencere temizleyicisi olduğumu söylüyor, gerçekte bundan çok daha fazlası” diyen Brummer, kaya tırmanışı becerilerini yepyeni mesleğinde kullanabildiğini ve kendisine verdiği ‘yaşam deneyimi’ için minnettar bulunduğunu söylemişti.

Brummer, o dönemdeki röportajında “Sadece biraz gerçek hayat deneyimi yaşamak istedim, ama her zaman bir noktada oyunculuk oyununa geri dönmeyi düşündüm” diye konuşmuştu.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *