Oyuncu Ebru Şahin’den evlilik iddialarına cevap

Rol almış olduğu dizinin final yapmasıyla tatile çıkan Ebru Şahin, geçtiğimiz gün Alaçatı‘da objektiflere takıldı. Gazetecilerle konuşan Şahin, bir tek bir iki günlüğüne geldiğini söylemiş oldu.

Milliyet’ten Deniz Boy’un haberine nazaran güzel oyuncu, “Yeni proje için çekimlere başladık eğitim aşamasındayız. At binmek kılıç kullanma ok atma gibi eğitimler alıyoruz. Çok yoğun ve zorlu ama keyif alarak yapıyoruz. Hocalarımız da çok iyi.” ifadelerini kullandı.

“Her şey çok güzel gidiyor”

Basketbolcu sevgilisi Cedi Osman‘ı soran muhabirlere Şahin, “Şu an Kanada’da, milli takımın ile beraber. Her şey çok güzel gidiyor.” yanıtını verdi.

Yaz sonu evlenecekleri iddiasının sorulması üstüne oyuncu, “Onunla ilgili bir gündemimiz yok, çalışıyoruz. Asılsız haber. Zamanı gelince.” diyerek güldü.

“Birlikte güzel zaman geçiriyoruz”

Öte taraftan uzun süredir aşk yaşayan Cedi Osman ve Ebru Şahin ikilisi, geçtiğimiz hafta Etiler‘de objektiflere takılmıştı. Beraber güzel vakit geçirdiklerini söyleyen Ebru Şahin, “Güzel bir tatil yaptık. Şimdi yeni bir projem var, Cedi’de olimpiyatlara hazırlanıyor.” demişti.

Ailelerin tanıştığı yönünde çıkan haberler için Ebru Şahin, “Ailelerimiz yeni tanışmıyor aslında, uzun zamandır görüşüyoruz.” ifadelerini kullanmıştı.

“Bana henüz teklif gelmedi”

Muhabirlerin yönelttiği “Evlilik yakın mı?” sorusunu cevaplayan Şahin, “Bana henüz teklif gelmedi ama şu an öyle bir düşüncemiz yok.” diyerek sevgilisi Cedi Osman’a göndermede bulunmuştu.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *