Oyuncu Fahriye Evcen’den şaşırtan paylaşım!

8 Mart Hanımefendiler Günü paylaşımı olarak fotoğrafını paylaşıp altına not düşen Burak Özçivit’in eşi Fahriye Evcen, son halindeki görüntüsüyle takipçilerini şaşırttı.

Güzel anne Fahriye Evcen, geçtiğimiz gün kısaca 8 Mart Hanımefendiler Günü paylaşımı olarak kendi fotoğrafını paylaşıp, içinde bildiri veren bir gönderi yayınlamıştı. Otomobilde çekilmiş olduğu fotoğrafın altına ”Bu biz olmalıyız; devamlı bir ışığın kıvılcımı olmaya çalışır; otantik olmaya cesaret etmek; çok büyük iradeye haiz olmak ve gücün kendisi olmak ..” notunu düşen Evcen’in yazısından fazlaca görüntüsü dikkat çekti. Zayıf görünümüyle konuşulan Fahriye Evcen’in paylaşmış olduğu son gönderideki değişik görünümü görenleri şaşırttı. İşte Evcen’den o kare…

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti İstanbul’un kalabalığından ve yoğun iş tempolarından uzak Bodrum’da sessiz sakin dinlence yapmış oldu. Evcen, toplumsal medya hesabından dinlence yaptıkları yerin videosunu paylaştı.

FAHRİYE EVCEN’DEN O ÜRÜNLERE YALANLAMA!

Oğlu Karan’ın hamileliğinde almış olduğu fazla kilolarıyla Magazin gündeminden düşmeyen Fahriye Evcen, doğum sonrası zayıf görünümüyle dikkatleri üstüne çekiyor. Oğlu Karan ile yapmış olduğu paylaşımla üstün dereceli kıran oyuncu Fahriye Evcen, attığı storylerde zayıf görünümü ile takipçilerini şaşırtmaya devam ediyor. Süratli bir halde doğum kilolarını verip eski formuna kavuştuğu görülen Evcen’in zayıflama sırrı içinde sıhhatli beslenmenin geldiği düşünülüyor. Doğum yaptıktan sonrasında 12 kilo veren Fahriye Evcen’in zayıflama sırrı bu kadar merak edilince durumdan yararlanmaya çalışan bazı fırsatçılar zerdeçallı bitkisel ürünü “Fahriye’nin doğum kilolarını yok eden ürün. Eczane siparişlerine yetişemiyor” başlığı altında Evcen üstünden satmaya çalıştı. Sadece Evcen, bu ürünü hiçbir vakit kullanmadığını ve bilginin tamamen aslı astarı olmayan bulunduğunu deklare etti. Oğlu Karan’ı emzirdiği için bu tip ürünlerden kaçınan Evcen, geleneksel yöntemlerle besleniyor.

FAHRİYE EVCEN BABASI RAMAZAN EVCEN’İ KAYBETTİ!

Mide kanseri rahatsızlığından sebebiyle geçen yıl ameliyat olan Fahriye Evcen’in babası Ramazan Evcen’in hastalığı tekrardan nüksetmişti. Hastalığının tekrardan ortaya çıkışı ile üzüntüden mahvolan Evcen’in eşi Burak Özçivit’in sakinleştirmeye çalışıyordu. Ramazan Evcen, İstanbul’da hususi bir hastanede tedavi görüyor iken ne yazık ki yaşamını kaybetmiş olduğu öğrenildi. Evcen’in bir akrabası yapmış olduğu paylaşımla yıkan haberi yakınlarına duyurdu. Fan gruplarının yorum yağmuruna tutmaları sebebiyle akrabaları paylaşımı sildi.

Toplumsal medyada geçtiğimiz gün yazar Sinan Canan’ın kitabından alıntı bir söz paylaşan Fahriye Evcen, altını çizdiği bölümde şu cümleye yer verdi: “Arada bir durmak, bakmak, görmek, hayatın tadını çıkarmak ve ne oluyorsa yargısızca izlemeye çalışmak; huzura açılan nice kapıyı da görebilmemizi sağlayacak.”

BURAK ÖZÇİVİTTEN NAZAR AÇIKLAMASI

Oğulları Karan bebeğin yüzünü geçtiğimiz ay ilk kere paylaşan Fahriye Evcen, toplumsal medya hesabında üstün dereceli beğeniye ulaşmıştı. Geçtiğimiz günlerde bir avmsinde görüntülenen eşi Burak Özçivit, Magazin gündeminde hem kendisini hem de eşi Fahriye Evcen’i üzen vakası deklare etti. Karan bebeğin bu kadar fazlaca konuşulması ile ilgili konuşan Özçivit nazar dualarıyla korunduklarını belirterek, ”Nazara inanıyoruz fakat fazlaca yakarış ediyoruz bu mevzuda, fazlaca dikkatliyiz” dedi. (Bebeklere ve küçüklere nazar değmemesi için okunacak dualar aleyhinde detaylı data için tıklayın) Muhabirlerin, sordurulmuş olduğu Karan bebeğe gelen reklam teklifleri ile ilgili da “Yalan yanlış haberler yapılıyor, çocuğumun para ile gündeme gelmesini istemiyorum bu durum Fahriye ile beni çok üzüyor.” dedi.

EVCEN’DEN EŞİNE TAM DESTEK…

Müessese Osman dizisinde başrol oynayan Burak Özçivit her set sonrası ailesiyle birlikte zaman geçiriyor. Bunun yanı sıra yoğun çekimler esnasında ise eşi Fahriye Evcen oğlu Karan ile birlikte ziyarette bulunarak moral vermeyi dikkatsizlik etmiyor. Nisan ayında kucağına Karan’ı alan Evcen uzun bir süre oğlu ile zaman geçirmek için toplumsal medyadan uzak duruyordu. Sadece oğlunun büyümesi ve doğum sonrası ödemlerinden kurtulan oyuncu toplumsal medyadan hayranlarını dikkatsizlik etmeyen paylaşımlarda bulunuyor. 

Ortalama 3 senedir setlerden uzak duran Fahriye Evcen, Eylül ayında setlere tekrardan geri dönmeye hazırlanıyor. Son olarak bölüm başına 70 bin TL alan oyuncu, setlere dönmek için fiyatını artırdı. 100 bin TL isteyen oyuncu için yapımcılar şimdiden sıraya girdi. Oğlu Karan ile ilgilenmek için setlerden uzak duran oyuncu oğlunun bir buçuk yaşına gelmesiyle geri dönecek. Fakat şimdiye kadar bakıcı istemeyen oyuncunun oğlu için planlarının ne olduğu merak mevzusu oldu.

BURAK ÖZÇİVİT’TEN KARAN YANITI!

Örnek aile yaşantılarıyla sık sık gündeme gelen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in oğulları Karan’da toplumsal medyanın fenomeni haline geldi. Nisan ayında doğan Karan bebeği ilk aylarında asla paylaşmayan Fahriye Evcen geçtiğimiz ay oğlunun fotoğraflarını paylaşmaya başladı. Sadece baba olan Burak Özçivit’in asla paylaşım yapmaması kafaları karıştırmıştı. Burak Özçivit önceki akşam Etiler’de görüntülendi. Çekimlerin yolunda gittiğini söyleyen oyuncuya muhabirler “Eşiniz Fahriye Evcen’in oğlunuz Karan ile verdiği pozlar olay oldu. Siz de fotoğraf paylaşacak mısınız?” soruna Özçivit’ten cevap geldi. Burak Özçivit şu şekilde yanıt verdi: “Benim acelem yok, zamanı gelince Karan’ı paylaşırım.” Bu cevabın üstüne hepimiz şaşırdı.

TIKLA OKU: DOĞUM SONRASI EN HIZLI ZAYIFLAMA TEKNİKLERİ!

8 aylık bebekleri Karan’ın yüzünü göstermeleri ile vaka olan çift, toplumsal medya hesabından mutlu aile karelerini paylaşmaya devam ediyor. Müessese Osman dizisinde baş rol olan Burak Özçivit, Maslak’ta görüntülenince vaka olan oğlu Karan’ın fotoğrafı ile ilgili fotoğrafın fazlaca beğenilmesine yönelik, “Herkese çok teşekkür ederim, sağ olsunlar” dedi. Reklam teklifleri sorulunca da Özçivit, “Bunlarla alakalı şimdi konuşmam doğru değil” ifadesinde bulunmuş oldu.

Müessese Osman dizisinin 2 hafta ara vermesi sebebiyle tatilin yollarını arayan çift çareyi İstanbul civarlarında Ağva’ya gitmekle buldu. Evcen’in babası Ramazan Evcen’in sıhhat problemlerinden sebebiyle uzağa gidemeyen çiftin paylaşımına beğeni yağdı.

Fahriye Evcen, Burak Özçivit’in yepyeni yaşını duygusal bir mesajla kutlamıştı. Birlikte oldukları fotoğrafı paylaşıp altına şu notu yazdı:“Kalbim… Sevgini, sevgime katıp beni en kıymetli hissettirdin hep. Ben de canımı, canına kattım, en değerli hediyeni verdim yeni yaşında. Seni çok seviyorum. İyi ki bizimsin her şeyim…”. Eşi Özçivit ise bu duygusal kutlamaya geri dönüşünü şu ifadelerle cevap verdi:

“Ben de sizi çok seviyorum. Bebeklerim. İyi ki varsınız…”

2 yıl ilkin Dubai’de Görkemli Yüzyıl Sergisine katılan Burak Özçivit, 450 bin TL gelir elde etmişti. Başına gelen olayın 2 yıl sonrasında ortaya çıkması ile yok artık dedirten vaka gerçekleşmiş. Dubaili varlıklı bir karı, yakışıklı oyuncunun odasına girebilmek için görevli giysisi giyip içeri girmeye çalışmış. Bu durumu fark eden Özçivit’in güvenliği çağırdığı öğrenildi.

KARAN BEBEK HELLO DERGİSİNE KAPAK ÇIKTI!

ATV kanalında gösterilen ‘Kuruluş Osman’ın baş rolünü canlandıran Burak Özçivit, günün birçoğunu geçirdiği set vaktinde eşi Evcen’in getirmiş olduğu yiyecekleri yiyor.Geçtiğimiz Nisan ayında kucaklarına aldıkları Karan bebekleriyle özlem gideren Özçivit, eşinin set ziyaretlerinde bulunmasından oldukça memnun olduğu öğrenildi. Fahriye Evcen, set çekimine gidemediği vakit cep telefonuyla evden canlı gösterim yaparak Özçivit’e oğlu Karan’ı gösteriyor. Ek olarak Özçivit’in sıhhatli beslenmesi için Evcen evden devamlı sıhhatli yemekler götürüyor. Karan doğduktan sonrasında kendini mutfağa veren Evcen eşi için sebze ağırlıklı sıhhatli besinler hazırlayıp yardımcısıyla sete gönderiyor. Evcen set yemeği takıntısını eşi üstünde sürdürmeye devam ediyor. Magazin gündeminden bir türlü düşmeyen Burak Özçivit, mutlu aile karesiyle Dünya genelinde ilgi odağı oldu. 8 aylık bebekleri Karan’ın fotoğrafı Sırbistan’daki Hello dergisine kapak olarak çıktı.

KARAN BEBEĞİN TULUMU YOK SATTI!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in aylardır saklamış olduğu oğulları Karan bebekten ilk kare geçtiğimiz gün ortaya çıktı. Vizyonun ve toplumsal medyanın en gözde çifti Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in bebekleri Karan’ın kime benzediği fanatikleri tarafınca münakaşa mevzusu oldu. Karan’ın doğumundan beri bir tek elini ve ayağını paylaşan oyuncu Evcen, nazardan sebebiyle yüzünü göstermemeye dikkat ediyordu. Evcen, 8. aya basan Karan’ın ilk kez yüzünü gösterdi. Daha doğmadan adına hususi oluşturulan hesabı ile zirveye oturan Karan bebek için anası Evcen’in paylaşmış olduğu kare üstün dereceli kırmayı başardı. Anne-oğul ilk pozunu paylaşan Evcen’in fotoğrafına fazlaca sayıda Meşhur hayranlık dolu yorumlarda bulunmuştu. Evcen ise yorumların hepsini kaldırıp fotoğrafı yoruma kapalı yapmış oldu. Öğrenilen haberlere nazaran Meşhur çiftin başına şans kuşu kondu. Yabancı bir oyuncak firmasının isteği üstüne 1 milyonluk reklam teklifinde bulunulan Karan bebeğin hesabında yapılacak bir paylaşım için 50 bin TL, öykü için de 15 bin TL teklif edilmiş olduğu öne sürüldü. Bu kadar fazlaca konuşulan Karan bebeğin üstündeki tulumun fiyatı ise duyanları şoke etti. Instagram’ın keşfet kısmında bir sayfanın yayınladığı gönderi de bebeğin üstündeki astronot görünümlü tulumun H&M mağazasından 139 TL olduğu öğrenildi. Mağazada tulumun stoklarda kısa sürede tükendiği öğrenildi. Oğlu ile keyifli anlarını paylaşan Fahriye Evcen fotoğrafın altına, “Karan’ım” notunu düştü. Karan bebeği görenler, Twitter hesabında tweetler atmaya başladı. İşte Karan bebek ile ilgili en fazlaca güldüren yazılar…

KARAN REKOR KIRDI! KARAN BEBEK DÜĞÜN FOTOĞRAFLARINI BİLE GEÇTİ

2017 senesinde evlenen Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’in o zamanlarda düğün fotoğrafları beğeni rekoru kırmıştı. Tek bir düğün fotoğrafında 1.711.743 beğeni sayısına ulaşan Fahriye Evcen’in geçtiğimiz günlerde oğlu Karan’ı ilk kez paylaşmış olduğu gönderi 2.913.980 beğeni alarak üstün dereceli üzerine üstün derece elde etti.

SİZCE KARAN BEBEK KİME BENZİYOR? İŞTE KARAN BEBEK…

Karan bebeğin toplumsal medyada paylaşılması üstüne yorumlar ve beğeniler arda arda gelmeye devam ediyor. Yorumların bir çok Karan’ın babası Burak Özçivit’e benzediği yönünde. 

TIKLA OKU: KULAĞA HOŞ GELEN NE GÜZEL BEBEK İSİMLERİ

SET KURALLARINI KOYDU!

2019 yılının Nisan ayında anne olan Fahriye Evcen, oğlu Karan’a bakıcı istemediği için setlere ara verdi. Kendisine teklif getiren yapımcılara ise kaide koyan Evcen, “Hazırlıklar dahil sette toplamda 9 saat kalırım. Haftada da iki gün ve resmi tatillerde izin yaparım” söylediği öğrenildi. Çocuğunu büyütmeye odaklanan oyuncu, bu yüzden projelere karşı mesafeli durdu. İçine sinen bir proje olduğunda yer almak istediğini de belirten oyuncu sadece kuralları kabul edilirse kabul edeceğini söylemiş oldu. 

BERABER PAYLAŞIM YAPTILAR!

Doğum kiloları sebebiyle uzun süre eleştirilen Fahriye Evcen, eski haline kavuşabilmek için aylardır hem fitness yapıyor hem de doktorunun rejim programına harfiyen uyuyor.
Evinin bir odasını fitness salonuna Fahriye Evcen mümkün oldukça organik yiyecekler ve kucak dolusu meyve tüketiyor. Evcen, uyku saatlerine de fazlaca dikkat ediyor. Meşhur oyuncu Müessese Osman dizisinde rol alan eşi Burak Özçivit ile yepyeni paylaşım yapmış oldu. Paylaşım kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. 

KARAN’A OKUL BAKIYOR!

Her şeyleriyle gündem olmaya devam eden Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden şaşırtan bir haber daha geldi. Sır benzer biçimde sakladıkları oğulları Karan için senelik tutarı 60 bin TL olan Ana okullarına baktıkları öğrenildi. Birçok Meşhur ismin çocuğununda gittiği bu okul için Evcen’in kısa sürede bir görüşme gerçekleştireceği iddia edildi. 

Geçtiğimiz günlerde üstün dereceli kıracağı belli olan Müessese Osman’ın ilk fragmanı gösterildi. İzleyicinin sabırsızlıkla beklediği ilk fragman bir tek yurt içi değil yurt haricinde da izlenme rekoru kırdı. Cannes’ın MIPCOM Fuarı’nda öne çıkan dizileri içinde olması sebebiyle yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, dizi tanıtımı için Cannes’a gitti. Başarısı ve görünümü ile her insanın sevilmiş olduğu bir isim olan Özçivit, The Ottoman afişinin önünde attığı fotoğraf ile Instagram hesabında gene 500 binin üstünde beğeni alarak üstün derece elde etti. Eşi Evcen ise kalp ve öpücük emojileri ile desteğini gösterdi.

FAHRİYE EVCEN’İN ABLASI AYŞEN EVCEN…

Gerek dizilerde yer almış olduğu rolleriyle gerek de Burak Özçivit ile olan evlilik hayatıyla fazlaca konuşulan adlardan önde gelen Fahriye Evcen, oyunculuk eğitimi almamış olmasına karşın merhum oyuncu Oya Aydoğan’ın keşfedilmesi ile ünlüler camiasına giriş yaparak zirveye oturmuştu.

Cemiyet içinde kısa zamanda beğenilerek takip edilen Fahriye Evcen, başarı göstermiş oyuncu Burak Özçivit ile de evlenince daha fazlaca göz önünde olmaya başladı. Peki kısa sürede anne olan ve hamileliğinde almış olduğu kilolarıyla gündeme damga vuran Fahriye Evcen’in ablası kimdir? İşte güzel oyuncu Evcen’in ablası ile benzerliği…

ÜNLÜ ÇİFTTEN AŞK PAYLAŞIMI!

Doğum sonrası şişman görünümüyle gereksiz birçok eleştiri alan güzel oyuncu Fahriye Evcen, başta fanatikleri olmak suretiyle pek fazlaca kişinin Karan merakı ile gündemden düşmüyor. 5 ay ilkin oğlu Karan’ı kucağına alan Fahriye Evcen, uzun aradan sonrasında eşi Burak Özçivit’le olan fotoğrafını Instagram hesabından “Aşk” notu ile paylaştı.

Güzel olmasıyla birlikte yetenekli bir oyuncu olmasıyla sevilen Fahriye Evcen fanlarından birisinin photoshopla yapmış olduğu Karan Özçivit fotoğrafını gerçek zannedenler olduğu benzer biçimde shopla yapıldığı fazlaca belli şeklinde yorumlar yaparak inanmadıklarını dile getirenlerde vardı. İşte Fahriye Evcen ve oğlu Karan Özçivit’in kucak kucağa olduğu görünümüyle gerçek zannedilecek kadar inandırıcı o fotoğrafı…

Kısa zamanda Twitter hesabında tt listesinin üst sıralarına yerleşen güzel oyuncu Fahriye Evcen’in eşi Burak Özçivit, eşi aleyhinde meydana getirilen çirkin mevzuya toplumsal medya hesaplarından hakim oldu. Bir yakınına “Fahriye her haliyle o kadar güzel ki, ona olan aşkım her gün artıyor.” demişti. Cihangir’de görüntülenen yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, mekan çıkışında gazetecilerin kilo eleştirilerini hatırlatmalarının üstüne “Fahriye çok iyi bir anne. O her haliyle çok güzel” dedi. 8.6 milyon takipçili Evcen’e yurt içi ve yurt dışından fanatikleri da “Yanındayız” desteklerini vermeye devam ediyor.

FAHRİYE EVCENDEN DUYGU DOLU HUZUR PAYLAŞIMI…

Güzel oyuncu Fahriye Evcen etken olarak kullandığı Instagram hesabında yayınladığı gönderilerle takipçilerini mest etmeye devam ediyor. Anne olmanın en güzel karesini özetleyen Evcen, yaşamış olduğu huzuru hesabının story kısmında 2 cümle ile yansıttı. İşte anneliğin tadını çıkaran Evcen’den duygusal paylaşım…

NELER OLMUŞTU?

Günlerdir Magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Burak Özçivit ve eşi Fahriye Evcen’den Karan ile yepyeni paylaşım geldi. Fahriye Evcen Instagram hesabında yayınladığı gönderiye “Beni ararsanız bulutların üzerindeyim…” notunu düşerek, anne olmanın vermiş olduğu hissi beyan etti. Oğlu Karan’ın dünyaya gelmesiyle mutlu aile yaşamını sürdürmeye devam eden Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, oğullarının yüzünü göstermeden paylaşım halletmeye devam ediyor.

FAHRİYE EVCEN’DEN KİLO ELEŞTİRİLERİNE CEVAP GECİKMEDİ!

Fazlalık kiloları sebebiyle eleştiri oklarını üstüne toplayan Fahriye Evcen, meydana getirilen bütün çirkin eleştiriler karşısında sakinliğini koruyarak fazlaca güzel bir cevap verdi. ”Her anne, her hanım fazlaca güzeldir!” paylaşımında bulunan Evcen, lüzumlu cevabı her insana vermiş oldu.

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in, doğumundan bu yana herkesten sır benzer biçimde sakladıkları oğulları Karan Özçivit’in fotoğrafı sonunda Bodrum’da görüntülendi. Bayramın 3. günü Bodrum’da olmayı yeğleyen Meşhur çift, havuzun başlangıcında suyun keyfini çıkarırken arkada bakıcılarının kucağında tuttuğu Karan dikkatlerden kaçmadı.

Elleri ve ayaklarının çekimi hariç hiçbir şekilde bebeklerinin fotoğrafını yayınlamayarak insanlarda merak uyandıran Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in oğullarının kimliği belli oldu. Havuz keyfinin yanı sıra Özçivit’in eşi Evcen’in fotoğraflarını çekmiş olduğu de kameralara yansıdı. İşte Bodrum tatilinden Karan bebek ve kareler…

Gundemtube.com haber platformu ile güncel ve yeniliklerden haberdar ol! Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *