Oyuncu Gérard Depardieu’nun başı gene dertte! Saldırı soruşturması tekrardan açıldı!

Dünyaca Meşhur Fransız erkek oyuncu Gérard Depardieu ile alakalı cinsel rahatsız etme iddiaları tekrardan hortladı. 2019’da kanıt yetersizliği sebebiyle kapanan soruşturma yine açıldı.

İsmi açıklanmayan 20’li yaşlarındaki bir hanım oyuncu, Ağustos 2018’de Depardieu’nun kendisine saldırı ettiğini öne sürdü. Genç hanım olayın 72 yaşındaki Meşhur oyuncunun Paris’teki evinde gerçekleştiğini savundu.

Ailesiyle yakın dost

Depardieu’nun avukatı Hervé Temime, soruşturmanın devam ettiğini sadece müvekkilinin suçlamaları reddettiğini söylemiş oldu.

Guardian’ın haberine gore davaya yakın bir kaynak, Depardieu’nun kadının ailesiyle yakın dost bulunduğunu iddia etti. Basına sızan bazı soruşturma raporlarına gore, Depardieu ve hanım oyuncu bir tiyatro oyunu için prova yapma amacıyla aynı evde bulunuyordu.

Rusya vatandaşı olmuştu

Kariyeri süresince 170’i aşkın filmimizde rol alan Depardieu, adını 1973 yapımı Les Valseuses filmiyle geniş kitlilere duyurdu. 1990 senesinde Cyrano de Bergerac filmiyle Cannes’da en iyi oyuncu ödülü kazanan Depardieu, Oscar’a da aday gösterilmişti.

Ülkesi Fransa’yla vergi yasaları sebebiyle problemler yaşayan Depardieu, bu durumu protesto ederek Belçika’ya yerleşmişti.

Depardieu, 2013’te Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in bizzat imzaladığı kararla Rusya vatandaşı olmuştu.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *