Oyuncu Gökçe Bahadır, ‘Bergen’ filmimizde rol alacak mı?

Oyuncu Gökçe Bahadır, önceki gün Nişantaşı‘ndaki bir avmsine girerken görüntülendi. Şapkası ve maskesi ile tanınmakta zorluk çeken Bahadır, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine nazaran, gelecek günlerde tatile çıkacağını söyleyen Gökçe Bahadır, “Biraz annemlerin yanına gideceğim, biraz da Ege sahillerinde gezeceğim” dedi.

“Bu süreci yoğun çalışarak geçirdim”

Oyunculuğun yanı sıra müzikle de uğraşan Bahadır, muhabirlerin “Pandemi sizin için de biraz şanssızlık oldu. Tam müzikle ilgilendiğiniz dönemde sahneler kapandı” sözlerine cevap verdi.

Meşhur isim, “Benim asıl mesleğim oyunculuk olduğu için müzikle uğraşan müzisyenlerimizin daha çok şanssızlığı oldu. Bu süreci zaten yoğun çalışarak geçirdim. Çalışabildiğim için kendimi şanslı hissediyorum” dedi.

“Herkese Allah kolaylık versin”

Müzisyen İzel‘in, “Bir arabamı sattım, iki ay daha yetecek param var” sözleri hatırlatılan Meşhur oyuncu, “Bizler bu açıdan biraz daha şanslıyız, diziler devam ettiği için. Herkese Allah kolaylık versin. Önümüzdeki kış daha güzel olacak diye umut ediyorum. Galaların yapıldığı, tiyatrolara gidilen bir kış olur inşallah” ifadelerini kullandı.

Aşı sırasının geldiğini söyleyen 39 yaşındaki Bahadır, aşı olacağını beyan etti.

“Bu ay sonu şarkı çıkacak”

Gökçe Bahadır, 9 hanım oyuncunun bir araya gelmiş olduğu Komut Ersoy‘un “1977” albümü için coşku duyduğunu da söylemiş oldu.

Meşhur oyuncu, “Emir Ersoy‘un albümünde şarkı söyledik. Hatta Gülse Birsel‘in şarkısı çıktı. Bilindik şarkıları farklı versiyonlarla söyledik. Bu ay sonu şarkı çıkacak. Biraz onun heyecanı var” diye konuştu.

“Bergen’ için teklif almadım”

Ek olarak, “Bergen” projesinden ayrılan Serenay Sarıkaya‘nın yerine Gökçe Bahadır’a teklif götürülmüş olduğu konuşuluyordu.

Çıkan haberleri yalanlayan Bahadır, kendisine teklif gelmediğini belirterek, “Öyle bir teklif olmadı. Demet Evgar oldu diye biliyorum. Çok da güzel olmuş. Yolları açık olsun” ifadelerini kullandı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *