Oyuncu Hande Erçel’den örnek davranış

Kendisi benzer biçimde oyuncu olan Kerem Bürsin ile aşkını Maldivler‘de duyuru eden Hande Erçel, anası Aylin Erçel‘i 2019’da kanser sebebiyle kaybetmişti.

Annesinin acısı ile sarsılmasının arkasından Kansersiz Yaşam Derneği‘nin ‘İyi Niyet Elçisi’ olan Erçel, 24 Kasım’da 27 yaşına basacak.

Çağrıda bulunmuş oldu

Sevenlerinden doğum gününde armağan yerine Kansersiz Yaşam Derneği’ne bağış yapmasını isteyen Hande Erçel, toplumsal medya hesabından çağrıda bulunmuş oldu.

“Gelin, hep kahraman kalalım”

Mevzuyla ilgili Instagram’dan paylaşım icra eden Meşhur oyuncu, “Sizler sayesinde, bir yılda yüzlerce ailenin yaşamına dokunduk. Birlikte ‘Kansersiz Yaşam Kahraman’ları olduk. Sevgileri ile bana sahip çıkan, hiç yalnız hissettirmeyen güzel insanlar, asıl sizler iyi ki varsınız. Kahramanlık büyük sorumluluk, süreklilik gerektirir… Ben büyük bir mutluluk ve umut ile binlerce yaşama daha dokunmak istiyorum. Gelin, hep kahraman kalalım… Bana katılın; doğum günüm için yine en güzel hediyeyi, hala destek bekleyen yüzlerce kanser hastası çocuğa ve ailelerine bağışta bulunarak, birlikte verelim. Kansersiz Yaşam Derneği için açtığım doğum günü kampanyasına desteklerinizle, iyiliği büyütelim. Esas kahramanlar sizlersiniz… Sonsuz teşekkürler…” ifadelerini kullandı.

Meşhur oyuncunun kampanyasının 5 Aralık’a kadar süreceği öğrenildi.

“Dik durmayı annemden öğrendim”

Hande Erçel, daha ilkin dünyadaki esin kaynağının kanserle savaşım eden ve 2019’da vefat eden anası Aylin Erçel’in bulunduğunu söylemişti.

Meşhur isim, anası için, “Olmak istediğim kişi olmam için bana cesaret veren her zaman o. En büyük ilham kaynağım aynı zamanda. Dik durmayı, mücadele etmeyi, çok sevmeyi, karşılıksız vermeyi, çok çalışmayı ve çalıştıkça parlamayı ondan öğrendim. Her zaman onu gururlandırmak için çabalıyor, bütün başarılarımı ve mutlu anlarımı hep ona ithaf ederek yaşıyorum.” ifadelerini kullanmıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *