Oyuncu Hande Soral anne oluyor

Geçtiğimiz sürem ‘Bir Zamanlar Çukurova‘da ‘Umut’ karakterine yaşam veren oyuncu Hande Soral ile son olarak ‘Yalancılar ve Mumları‘ adlı yapımda ilzeyici karşısına çıkan İsmail Demirci, 2017 senesinde nikah masasına oturmuştu.

Hamileliğini bu şekilde duyurdu

Mutlu evlilikleriyle Magazin dünyasının örnek çiftleri içinde gösterilen Hande Soral ile İsmail Demirci‘den güzel haber geldi. Eşi ile objektif karşısına geçen Soral, elindeki ultrason görüntüsüyle hamile bulunduğunu duyurdu.

Şapkası dikkat çekti

Aynı pozu kendi Instagram hesabından da gösteren İsmail Demirci‘nin ‘dad’ (baba) yazılı şapkası dikkatlerden kaçmadı. İkilinin paylaşmış olduğu karelere binlerce beğeni ve yorum geldi.


Bensu’nun yeğen mutluluğu

Son dönemde Hakan Baş ile evliliğindeki sorunlarla gündeme gelen oyuncu Bensu Soral ise ablası ve eniştesinin fotoğraflarını kendi toplumsal medya hesabından paylaşarak, mutluluklarına ortak oldu.


“İki yıldır başka şehirlerde yaşıyoruz”

Öte taraftan Hande Soral, geçtiğimiz yıl bir dergiye verdiği röportajda; eşiyle rol aldıkları projeler sebebiyle ayrı düştüklerini anlatmış ve “İki yıldır başka şehirlerde yaşıyoruz. Çok zor. İlişkimize etkisi çok özlem. Ama bunun geçici bir süre olduğunu bildiğimiz için sabrediyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

Oyuncu, sözlerine “Bizde durumlar değişik, üç senedir evli olup iki senedir ayrı yaşıyor gibiyiz. Hemen hemen değişmeye, evrilmeye zaman bulamadık. Yepyeni evli sayılırız hâlâ” diye devam etmişti.

“Beraber seyahate çıkmayı seviyoruz”

Hande Soral, eşiyle bir arada olduklarında iyi mi zaman geçirdiklerini ise “O denli uzun süredir ayrıyız ki, bu aralar beraber olduğumuz vakit uzun uzun söyleşi ediyoruz. Beraber seyretmek için beklediğimiz filmleri seyrediyoruz. Lakin en oldukça seyahate çıkmayı seviyoruz birlikte” sözleriyle anlatmıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *