Oyuncu Hazal Filiz Küçükköse’den aşk itirafı! ‘Uzun süredir…’

Oyuncu Hazal Filiz Küçükköse, önceki gün Etiler‘de bulunan bir avmsindeki kozmetik mağazasında görüntülendi. Makyaj ürünlerini deneyen Küçükköse, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“Almışken marka olsun isterim”

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine bakılırsa, oldukça fazla makyaj ürünü kullanmadığını ifade eden Hazal Filiz Küçükköse, doğallıktan yana bulunduğunu söylemiş oldu.

Markalı ürünleri tercih ettiğini söyleyen Meşhur oyuncu, “Almışken marka olsun isterim. On tane olacağına bir tane olsun, güzel olsun isterim” şeklinde konuştu.

“Artık bu duruma alıştım”

Gazetecilerin, “Pandemi döneminde özlem duyduğunuz bir şey oldu mu?” sorusuna cevap veren Küçükköse, “Artık bu duruma alıştım. Sanki normal olan buymuş gibi geliyor ama özgürce dolaşmayı çok özledim” dedi.

“Kendi gücümün farkına vardım”

Aşk yaşamı ile ilgili de konuşan oyuncu, “Uzun süredir hayatımda kimse yok. Bir süre de olmayacak. Böyle iyi hissediyorum. Biraz kendi gücümün farkına vardım, sakinleştim ama bir ilişkim olacaksa da birbirimizi anlayabileceğimiz, aynı bakış açısı olan bir ilişkiye de açığım” ifadelerini kullandı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *