Oyuncu Heath Freeman yaşamını yitirdi

Bones ve ER benzer biçimde dizileriyle tanınan Meşhur oyuncu Heath Freeman, 41 yaşlarında yaşamını yitirdi Bones, ER, NCIS benzer biçimde dizilerde oynayan başarı göstermiş oyuncu Heath Freeman, 41 yaşlarında yaşamını yitirdi.

En oldukca Bones dizisinde iki sürem süresince oynadığı seri katil Howard Epps karakteriyle malum başarı göstermiş oyuncunun ölüm haberini Miss America seçilen Shanna Moakler duyurdu.

Acı haber oyuncunun menajeri Joe S. Montifiore tarafınca doğrulandı. Freeman’ın genç yaşlarında yaşamını kaybetmesinin sebebi ise açıklanmadı.

Montifiore, yapmış olduğu paylaşımında “Son film çalışmasıyla gurur duyuyordu, kariyerinin bir sonraki bölümü için çok heyecanlıydı, İyi bir oğlu, erkek kardeş, amca, arkadaş, olağanüstü yetenekli bir aktör, yapımcı, mükemmel bir aşçı ve gülmeyi sebeven olağanüstü bir adamdı. Mirasız sonsuza kadar yaşayacak. Huzur içinde uyu.” diye yazdı.

Haber Global’in derlediği bilgilere bakılırsa, Bones’un yanı sıra ses getiren birçok dizide rol alan Heath Freaman 2001’de ER dizisiyle dikkatleri üstüne çekmişti. Ondan sonra NCIS, The Closer ve Without a Trace’de rol aldı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *