Oyuncu Hugh Jackman’ın acı günü

‘X-Men’, ‘Logan’ ve ‘The Wolverine’ filmlerinin yıldızı Hugh Jackman, baba acısıyla sarsıldı. Jackman’ın kendisi ve kardeşleri ufak yaştayken evi terk edip giden anneleri Grace McNeill‘ın yerine kendini çocuklarına adayan babası Christopher John Jackman, yaşamını yitirdi.

Acı haberi toplumsal medya hesabından duyuran 52 yaşındaki Jackman, babasının geçtiğimiz pazar Avustralya’da refah içinde son nefesini verdiğini yazdı.

“Hayatını ailesine adamıştı”

Babasının kaybı sebebiyle derin bir üzüntü duymasının yanı sıra şükran ve sevgiyle dolu bulunduğunu söyleyen Hugh Jackman, “Babam tek kelimeyle, olağanüstü bir adamdı. Hayatını ailesine, işine ve inancına adamıştı.” ifadelerini kullandı.

Mesajını, “Şimdi onun huzur içinde uyuması için dua ediyorum.” sözleriyle sonlandıran Meşhur oyuncuya takipçilerinden oldukca sayıda taziye mesajı geldi.

Hugh Jackman

Annesini affetti

Meşhur oyuncu, geçtiğimiz günlerde anası Grace McNeill ile arasındaki buzları eritmişti. Daha ilkin annesini affettiğini açıklayan Hugh Jackman, McNeill ile anne-oğul pozunu Instagram hesabından paylaşmıştı.

‘Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi

Öte taraftan ‘X-Men’ filmlerinde ‘Wolverine’ karakterini canlandıran Avustralyalı oyuncu Hugh Jackman, bir süper kahramanı en uzun süre oynayan erkek oyuncu olarak ‘Guinness Rekorlar Kitabı‘na girmişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *