Oyuncu İlker Aksum, trafik kazası geçirdi

Oyuncu İlker Aksum, saat 15.00 sıralarında Adana Havalimanı’na gitmek için otomobiliyle yola çıktı. Yüreğir ilçesi Kışla Mahallesi Mithat Ünsal Bulvarı’na vardığında Aksum, otomobilin kontrolünü yitirdi. Otomobil, refüjdeki ağaca çarpıp takla attı. Araçta sıkışan Aksam, bölge esnafı tarafınca bıçakla güvenlik kemeri kesilerek çıkarıldı.

İlker Aksum, vaka yerine çağrılan ambulansla denetim amaçlı hastaneye kaldırıldı. Sıhhat durumu iyi olan Aksum, kontrollerinin peşinden taburcu edildi.

Aksum’u sıkıştığı otomobilden çıkaran esnaf Mustafa Öztürk, kazayı söyledi.

Öztürk, iş yerindeyken büyük bir gürültü duyup dışarı çıktığını belirterek, “Dinamit patlamış gibi çok kötü bir sesti. En son iki takla atarken, araç ters döndü. Sonrasında koştuk, kapıyı açtım. ‘Bende bir şey yok’ dedi. Bıçağı alıp, kemeri kestik. Sonrasında çıkarttık. Durumu iyiydi, oturdu elini yüzünü yıkadık. Dizleri mordu, yüzünde kanamalar vardı. O şekilde çıkarttık. Ambulans geldi, binerken kendisinde bir şey olmadığını söyledi. Sağlık ekibi yine de götürmek istedi. Sağlık ekibi kontrol amaçlı hastaneye götürüldü” dedi.

Güvenlik kemeri kurtarmış

Adana’da refüjdeki ağaca çarpıp takla atan oyuncu İlker Aksum’u takılı olan güvenlik kemerinin kurtardığı açıklandı.

Taklalar atıp, yol kenarına savrulan otomobilden esnaf tarafınca çıkarılan Aksum’un götürülmüş olduğu Adana Kent Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çekilen röntgen sonuçlarında negatif bir duruma rastlanmadığı bildirildi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *