Oyuncu Jeff Jhonnson, eşinin önünde kafasına kurşun sıkarak yaşamına son verdi

Netflix‘in en fazla izlenen belgeselleri içinde yer edinen Kaplan Kral: Katliam, Kargaşa ve Delilik’in 4. kısmında rol alan eski sürüngen satıcısı Jeff Jhonnson‘ın karısının önünde intihar ederek yaşamına son verdiği ortaya çıktı.

2020 senesinde gösterilen Tiger King (Kaplan Kral) belgeselinin 4. kısmında Carol Baskın ile yapmış olduğu konuşma gösterilen Jeff Jhonnson‘ın korkulu ölümü herkesi derinden sarstı.

TMZ’nin edinmiş olduğu rapora bakılırsa Jeff Jhonson, 8 Eylül’de evlatları evdeyken eşiyle garajda münakaşaya başladı.

Bu kavga esnasında sinirlerine hakim olamayıp cebinden çıkardığı Glock marka tabancayı bir kez ateşleyen Jeff Jhonnson aniden yere yığıldı. Kocasının düşmesinin peşinden acil yardımı arayan eşi nabzının attığını görünce müdahale etmeye başladı.

Kısa sürede vaka yerine gelen sıhhat ekipleri Jeff Jhonnson‘ı hastaneye kaldırdı sadece meydana getirilen bütün müdahalelere karşın kurtarılamadı. Polis raporlarına bakılırsa Jhonson’ın geçmişte bir akıl sağlığı problemi yoktu ve intihar girişiminde de bulunmamıştı.

58 yaşındaki Jeff Jhonson‘ın eşinin olayın peşinden ruhsal tedavi görmeye başladığı ve tedavisinin devam etmiş olduğu açıklandı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *