Oyuncu Jodie Comer, Kitbag ekibine katıldı

Jodie Comer, Ridley Scott‘ın son projesi Kitbag’in çekimlerine yepyeni yıla doğru başlayacağını Variety‘ye deklare etti. Comer, askeri önder ve imparator ile alakalı zamanı dramada Joaquin Phoenix‘in Napoleon Bonaparte‘ı karşısında Josephine’i oynayacak.

Jodie Comer, galası yapılacak olan The Last Duel filmi aleyhinde Variety ile yapmış olduğu bir röportajda, “Ridley ve ekibiyle yeniden emek harcama fırsatıyla birlikte fazlaca takdir ettiğim önde gelen Joaquin ile emek harcama fikrine kayıtsız kalamadım” açıklamasını yapmış oldu.

Comer, Sandra Oh ile beraber “Killing Eve”nin dördüncü ve son sezonuna odaklandığı için Kitbag filmindeki Napolyon’un sevgili Josephine rolünü oynamak için hazırlanmaya başlamadığını da söylemiş oldu.

Jodie Comer‘in kadrosunda yer almış olduğu Ridley Scott imzalı The Last Duel, dünya prömiyerini 11 Eylül’de 78. Venedik Film Festivali’nde meydana getirecek. Comer, ilk kez Venedik Film Festivali‘ne katılacağı için Variety’ye hem heyecanlandığını hem de korktuğunu söylemiş oldu.

Meşhur oyuncu, mevzuyla ilgili “Her yıl gördüğüm bir şey ve ‘Vay canına, ne kadar havalı ve etkileyici’ diye düşündüm, yani orada olacağım gerçeği çok gerçeküstü hissettiriyor” dedi.

Oyuncu, “Ayrıca bir seyirciyle oturup onlarla birlikte izleyecek olmamız da biraz göz korkutucu.” ifadelerini kullandı.

The Last Duel‘in kadrosunda Comer haricinde Matt Damon, Adam Driver benzer biçimde sevilen adlar de yer ediniyor. Filmin Türkiye vizyon zamanı ise 15 Ekim.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *