Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, dünyayı dolaşacak

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, tekne tutkusundan vazgeçmiyor. Oyuncu, Fransa‘da hususi yaptırdığı yelkenli ‘Catamaran Lagoon‘ teknesini, önümüzdeki yıl Mart ayında teslim alacak.

Milliyet’ten Ümit Ünver’in haberine gore Tatlıtuğ, dudak uçuklatan fiyatıyla dikkat çeken yepyeni oyuncağını da balık sevdasına gore dizayn ettiriyor.

Yepyeni teknesine 10 milyon TL ödediği iddia edilen 37 yaşındaki yakışıklı oyuncunun, önümüzde yıl eşi Başak Dizer’le dünya turu yapacağı öğrenildi.  

Brad Pitt’e benzetildi

Yönetmen Uluç Bayraktar, geçtiğimiz günlerde Alara Hamamcıoğlu ile dünyaevine girmişti. Nikah törenine Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer, Cansu Dere, Rıza Kocaoğlu, ve Özge Özpirinçci benzer biçimde fazlaca sayıda Meşhur adlar katılmıştı.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Tatlıtuğ, yepyeni imajıyla fazlaca konuşulmuştu. 37 yaşındaki yıldız, Hollywood yıldızı Brad Pitt‘e benzetilmişti.

Yakışıklı oyuncu, güzel yorumlara yanıt olarak yepyeni bir fotoğraf yayınlamıştı. Bu kez yan profilden poz veren Tatlıtuğ, siyah gömlek giyip, gözlük taktığı fotoğrafa ‘kamera emojisi’ eklemişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *