Oyuncu Kristy Swanson, korona virüse yakalandı

Oyuncu Kristy Swanson, 1 Kasım’da Covid teşhisini tweet’ledi ve virüsün ciğerlerine sıçradığını deklare etti. Oyuncu, moralinin iyi ve güvenilir ellerde bulunduğunu yazdı.

1992 yılında yapılmış Buffy the Vampire Slayer’daki rolüyle tanınan kadın oyuncu Kristy Swanson, Covid-19 teşhisiyle hastaneye kaldırıldı. 51 yaşındaki oyuncu, bugün Twitter’da tanısını paylaştı ve New Jersey’deki bir hastaneye ambulansla gittikten sonrasında yakarış istedi.

Swanson, Covid’e karşı aşılanmadığını açıkça söylememiş olsa da toplumsal medyada aşı karşıtı ifadeleriyle yer aldı.

Swanson en oldukça 1992 yılında yapılmış Buffy the Vampire Slayer filmimizde Buffy Summers rolüyle ünlenmişti. Ek olarak Early Edition’ın 20 kısmında, 2000’lerde Dude, Where’s My Car? ve Psych’in altı kısmında yer aldı.

Trump taraftarı ve aşı karşıtı

2020’de YouTube için kaydedilmiş Obama Gate filmimizde ‘Lois & Clark: The New Adventures of Superman’ yıldızı Dean Cain ile rol aldı. Swanson, FBI avukatı Lisa Page’i, Cain ise FBI ajanı Peter Strzok’u canlandırdı.

Ek olarak 2020 seçimleri öncesinde bir mitinge katılarak ve sık sık Trump’ı destekleyen tweetler atarak Trump’ın sesli bir destekçisi oldu. Oyuncunun, Twitter sayfası da hükümetin itaati sağlamak için salgını yarattığına dair bir komplo teorisini de içeren retweet de dahil olmak suretiyle aşı karşıtı mesajlarla dolu.

Swanson ek olarak geçen yıl 2019’da Noel haftasında gizemli bir hastalığa yakalandığını tweetlemişti. Covid-19 aylar sonrasında ABD’de duyulduğunda, doğru bir teşhis alamadığını söylemiş oldu ve geçirmiş olabileceği mevzusunda spekülasyonlar yapmıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *