Oyuncu Liv Tyler, Dave Gardner ile 7 senelik ilişkisini tamamlamış oldu

Oyuncu Liv Tyler, David Beckham’ın hem menajeri hem de en iyi arkadaşı olarak tanınan Dave Gardner ile ilişkisine son verdi. İddialara bakılırsa; çift, giderek ayrı hayatlar yaşadıktan sonrasında mart ayında yollarını ayırdı. İkilinin, altı yaşlarında Sailor Gene ve 5 yaşlarında Lula Rose olmak suretiyle iki evladı var.

The Sun’ın haberine bakılırsa; çifte yakın bir kaynak mevzuyla ilgili şu şekilde konuştu:

“Dave ve Liv ilk karantina sürecini birlikte geçirdiler ve ebeveyn olarak harika bir ekip oldular ama ne yazık ki birbirlerinden ayrıldılar ve giderek ayrı hayatlar yaşıyorlar. Her ikisi de kariyerlerine odaklanmak istedi. Mart ayında resmi olarak yollarını ayırdılar, ancak çocuklarının iyi olduğundan emin olmak için sessiz kaldılar.”

David Beckham’dan destek aldı

Gazete, Dave Gardner’ın en iyi arkadaşı David’e güvendiğini ve bütün ailenin bu süreçte destek bulunduğunu belirtirken Gardner’ın Los Angeles’a döndüğünü, Tyler’ın ise Londra’da kaldığını iddia etti.

Liv Tyler, 2017’de Red dergisine ilişkilerinden samimi bir halde bahsetmişti: “İkimiz de bir aileye ve çocuklara sahip olmak, bir ortaklık ve aşka sahip olmak istedik. İşlerimiz yüksek stresli, yüksek enerjili ve sürekli hareket halinde olmayı beraberinde getiriyor, bunların çiftler için genellikle oldukça zor olduğunu biliyorum.”

Çift, Dave Gardner’in Eylül 2015’ten beri nişanlıydı. Tyler’ın hem de Royston Langdon ile olan evliliğinden 16 yaşlarında bir evladı, Dave Gardner’ın da eski eşi Davinia Taylor ile 14 yaşlarında bir evladı var.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *