Oyuncu Margot Robbie, toplumsal medyaya veda etti

Hollywood yıldızı Margot Robbie, toplumsal medyaya ara verdiğini deklare etti. Avustralyalı oyuncu, 23 milyondan fazla Instagram takipçisine toplumsal medyada birazcık sessiz kalacağını bildirdiği bir gönderi paylaştı.

30 yaşındaki oyuncu, mesajında “Şimdilik sosyal medyaya veda ediyorum. Ne yaptığımızı öğrenmek istiyorsanız Lucky Chap Entertainment adresine göz atın, aksi takdirde şimdilik elveda” diyerek bir öpücük emojisi ekledi.

Lucky Chap Entertainment, Margot’nun eşi Tom Ackerley ve arkadaşları Sophia Kerr ve Josey McNamara ile beraber haiz olduğu film ve TV yapım şirketi.

Hususi yaşamını kamuoyuna sergilemekten hoşlanmayan Robbie, gözlerden uzak yaşayan Avustralyalı oyuncu Cate Blanchett‘i örnek alıyor.

Toplumsal medya detoksu nedir?

Toplumsal medya detoksu, web üstündeki bütün dijital etkileşimlerinizi yok etmek değil, dondurma ve kendinize belli bir arınma zamanı tanıma süreci olarak ifade edilebilir. Detoks, kelime anlamı olarak temizlenmektir. Toplumsal medya detoksu da web ortamında bütün erişimlerinizi kesmek değil de tam anlamıyla ara vermektir.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *