Oyuncu Nick Cannon, 1 yılda 4 kez baba oldu

Amerikalı oyuncu Nick Cannon, bir yılda üç ayrı hanımdan dört çocuk sahibi olmasıyla gündemde. Toplamda yedi evladı bulunan Cannon, mevzuyla ilgili ilk kez Power 106 Los Angeles adlı radyo programında konuştu.

“Hiçbiri kazara olmadı”

40 yaşındaki oyuncu, evlatlarının annelerinin de minimum kendisi kadar ebeveny olmak istediklerini söylemiş oldu. Nick Cannon, fazlaca sayıda çocuğunun olmasından mutluluk duyduğunu da sözlerine ekledi. Cannon, “Bütün çocuklarıma isteyerek sahip oldum. Hiçbiri kazara olmadı” dedi.

“İsteseydim daha fazlaca çocuğum olurdu”

Meşhur oyuncu, toplumsal medyada ardı ardına bebek sahibi olmasıyla ilgili meydana getirilen eleştiriler aleyhinde da konuştu. Büyüyen ailesine yönelik bu nefretin bilincinde bulunduğunu da sözlerine ekleyen Nick Cannon, program esnasında “Eğer isteseydim bir yıl içinde daha çok çocuğum da olurdu ama bunu istemedim” ifadelerini kullandı.

Cannon’ın son olarak evladı 23 Haziran’da dünyaya geldi. Bu bebeğin anası ise model Alyssa Scott. Meşhur oyuncu, dokuz gün ilkin de DJ Abby De La Rosa ile ilişkisinden ikiz bebek sahibi olmuştu.

Sadece Zion ve Zillion, Cannon’ın haiz olduğu tek ikizler değil. 40 yaşındaki erkek oyuncu, müzisyen ve söz yazarı Mariah Carey ile evliliğinden Moroccan Scott ve Monroe isminde biri kız, diğeri adam ikiz evladı bulunuyor.

Nick Cannon‘ın model Britanny Bell ile birlikteliğinden de üç yaşlarında Golden isminde bir oğlu ve 2020 yılının Aralık ayında dünyaya gelen Powerful Queen isminde bir de kızı bulunuyor.

Bir röportajında tek eşliliğe inanmadığını söyleyen Meşhur oyuncunun son dönemde üç tane sevgilisinin olduğu ileri sürülüyor.

“Onun hakkında ancak iyi şeyler söyleyebilirim”

Cannon’ın üç yaşındaki oğlu Golden ile altı aylık kızı Powerful Queen‘in anası olan Brittany Bell, geçtiğimiz yıl yayınladığı bir toplumsal medya paylaşımında Nick Cannon için bir tek iyi şeyler söyleyebileceğini belirtmişti.

Yalnız bir evlilik yapmış oldu

Tam adı Nicholas Scott Cannon olan oyuncu Nick Cannon, bugüne dek olan tek evliliğini Mariah Carey ile yapmış oldu. 2008 senesinde nikah masasına oturan ikili, 2016’da boşanmıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *