Oyuncu Nicolas Cage, üçüncü kere baba oluyor

58 yaşına girecek olan Nicolas Cage, beşinci eşi 27 yaşındaki Riko Shibata’dan bir bebek beklediğini deklare etti. Çiftin temsilcisi, bebeğin doğum tarihini yada cinsiyetini açıklamadıklarını, sadece müstakbel ebeveynin fazlaca mutlu bulunduğunu söylemiş oldu.

Bu, Cage’in üçüncü evladı ve Shibata’nın ise ilk evladı olacak, aktörün önceki ilişkilerinden iki evladı daha var, 16 yaşındaki Kal-El ve üvey annesinden dört yaş büyük 31 yaşındaki Weston.

Facetime’da evlilik teklifinden çocuklu hayata

Müstakbel anne-baba, Cage’in Erike Koike ile olan dört günlük evliliğinden kısa bir süre sonrasında Japonya’nın Shiga kentinde tanıştı. Peşinden 57 yaşındaki oyuncu 27 yaşındaki Shibata’ ile Şubat 2021’de Las Vegas’ta abartılı bir düğünle evliliğe ilk adımını attı.

Cage’in FaceTime vasıtasıyla Riko’ya evlenme teklif etmiş olduğu ve yüzüğü de FedEx ile anavatanı Japonya’ya gönderilmiş olduğu bildirildi.

Ağustos 2020’de bir podcast’e katılan Meşhur oyuncu şunları söylemiş oldu:

“New York’tan ayrıldı ve Japonya’nın Kyoto kentine geri döndü ve ben de Nevada’ya döndüm ve onu altı aydır görmemiştim. Birlikte gerçekten mutluyuz ve zamanı birlikte geçireceğimiz için gerçekten heyecanlıyız, bu yüzden sonunda ‘Bak, seninle evlenmek istiyorum’ dedim ve FaceTime’da nişanlandık.”

Cage daha ilkin de 1995’ten 2001’e kadar Patricia Arquette, 2002’den 2004’e kadar Lisa Marie Presley ve 2004’ten 2016’ya kadar Alice Kim ile evli kaldı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *