Oyuncu Nicole Richie, doğum gününü kutlarken kendini yakıyordu

Meşhur yıldız Nicole Richie, tam doğum günü pastasının üstündeki mumları üfleyerek söndürürken aniden saçlarının uç kısımları tutuştu. Kısa bir şaşkınlığın peşinden tarafındaki aile üyeleri ve arkadaşlarının yardımıyla bu minik yangın büyümeden söndürüldü.

Tam mumları üflerken

2000’lerin ilk yarısında deli yaşamıyla gündemde olan Nicole Richie, önceki gün 40’ıncı yaşını kutladı. Ailesinin ve yakın arkadaşlarının yalnız bırakmadığı Richie’nin hayatındaki bu mühim gün için, üstünde çocukluk fotoğrafının yer almış olduğu güzel bir pasta ısmarlandı.

Gece hava karardıktan sonrasında Richie’nin ailesi ve yakın dostları açık hava kutlamasında buluştu. Richie de pastanın üstüne yerleştirilmiş olan mumları üfleyerek söndürmeye başladı. İşte beklenmedik kaza da o sırada meydana geldi.

Saçlarının uç kısmı tutuştu

Richie, büyük bir keyifle mumlarını üflerken, açık bıraktığı saçlarının ilkin sağ, sonrasında da sol tarafının uç kısımları ansızın tutuştu. Etrafındakilerin şaşkınlık dolu çığlıklarına Nicole Richie’nin çığlıkları da eklendi. Sonrasında Richie’nin saçlarındaki alevler kısa sürede söndürüldü. Grup, bu tatsız sürprizin peşinden kutlamaya devam etti.

O görüntüleri toplumsal medyadan paylaştı

O anlarda çekilen videoyu Instgram hesabından paylaşan Richie’ye takipçilerinden hem “geçmiş olsun” hem de “yeni yaşın kutlu olsun” mesajları geldi. Birçok takip edeni Richie’ye iyi olup olmadığını sorarken, onlarca şahıs de “kendine dikkat et lütfen” diye yazdı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *