Oyuncu Övül Özbay, Shame filmimizde rol aldı

Oyunculuk da her daim kendini geliştirme ve sınırsız öğrenme parolasıyla yola çıkmasıyla “Yeni Hayat” isminde tv dizisinde oyunculuk kariyerine başladı. Kısa sürede Övül Özbay, başarı göstermiş oyunculuğu ve güzelliğiyle dikkatleri üstünde topladı.

Merkezi Los Angeles, California’da bulunan Three Flames Pictures isminde film yapım şirketinin ortakları Trevor Doyle, Alexa Khan, Nadira Akhonova’nın radarınada giren Övül Özbay, Türkiye’de çektikleri “Shame” isminde korku gerilim tarzındaki beyaz perde filmimizde rol aldı.

Türkiye ve birçok ülkede festivallerde boy gösterdikten sonrasında gişe yarışına da girecek olan, usta isim Kayhan Başoğlu yönetmenliğinde çekilen korku gerilim tarzındaki beyaz perde filmi birçok oyuncusunu da dünyaya tanıtmış olacak.

Övül Özbay’ın “Kendi halindeki iki ailenin başına gelenleri, onlar kadar merak edecek, benzer duygular hissedecek ve gerilimi karakterlerle birlikte yaşayacaklardır” diyerek özetlediği beyaz perde filmi son rötuşlarını tamamlıyor.

Film senaristliği ilk ulaştığında bir sonraki sayfayı merak ettiğini ve bir çırpıda senaryoyu okuduğunu vurgulayan Övül Özbay, “Sette neredeyse 5 farklı dil konuşuluyordu. Her köşeden farklı bir dilde konuşmalar duyabilirsiniz böyle bir ortamda, bence bu da set ortamını daha keyifli daha da renkli yapıyor. Farklı geçmişlerden, farklı kültürlerden, farklı dilleri konuşan bu kadar insanin bir araya gelip tek bir hedef için çalışması üstelik bunu bir uyum içinde yapabilmesi bence çok kıymetli” dedi.

Övül Özbay, “İşimizin göstereceği başarıdan da eminim” ifadesinde bulunmuş oldu.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *