Oyuncu Öykü Çelik, İsmail Berhan ile evlenecekleri tarihini deklare etti

Öykü Çelik, iş adamı sevgilisi İsmail Berhan‘ın evinden çıkarken görüntülendi. Kuaföre gittiğini söyleyen Çelik, muhabirlerin sorularına, “İki gündür sizlerle beraberiz zaten, ne konuşacağız” diye takıldı.

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine gore; sevgilisinden evlilik teklifi alan oyuncunun tektaş yüzüğü dikkatlerden kaçmadı. Çelik, düğün hakkında sorulara, “Önümüzdeki sene evleneceğiz. 2022’de düşünüyoruz” dedi.

Yolda kaldılar

Çelik ve Berhan geçtiğimiz günlerde Nişantaşı‘nda objektiflere takılmıştı. Otomobilleri arızalanan çift, yolda kalmıştı.

Çelik, “Araba durunca bir daha kalkmıyor” demiş, o esnada yoldan geçen gaşgası da ortaya garip görüntülerin ortaya çıkmasına niçin olmuştu. Üstü açık klasik otomobilleriyle güzel havanın keyfini çıkaramayan Çelik ile Berhan, başka bir araçla evlerine doğru yol almıştı.

Katılmış olduğu partilerle eleştirilmişti

Koronavirüse karşın art arda ev partilerine katılarak, tepki toplayan oyuncu Öykü Çelik, verdiği bir röportajındaki kullandığı ifadelerle uzun süre konuşulmuştu.

“Mini etek giyen kız ile benim kültürüm aynı olur mu?”

Parti parti gezen biri olmadığını söyleyen oyuncu, Karadeniz kızı bulunduğunu vurgulayarak, “Ben Trabzon Lisesi mezunuyum ve Karadenizliyim. Mini etek giymiş kızla benim kültürüm aynı olur mu? Ben diz altında etekle büyümüş kızım. Saçımı örgüden başka bir şey yapmadım. Bu yaştan sonra kültürümü mü reddedeyim?” demişti.

“Farklı yere çekildi”

Oyuncunun bu sözleri Twitter’da gündem olmuş, toplumsal medyada tepki yağmıştı. Yaşananlardan sonrasında Öykü Çelik, yazılı bir izahat yayınlamıştı:

Açıklamalarım cemiyet tarafınca yanlış anlaşılıp çeşitli mecralarda değişik bölgelere çekilmiştir. Eğer sözlerimin yalnız oldukca ufak bir kısmına odaklanmayıp, röportajda hangi sual karşısında bu ifadeleri kullandığımı göz önünde bulundursaydınız bu şekilde acımasız yorumlar yapmazdınız.

Hiçbir süre negatif durumdan beslenip kimseyi incitmedim. Bir tek kadının hanıma yapmış olduğu şiddete değil, insanoğlunun insana her türlü şiddetin karşısında oldum ve kınadım. Röportajda aslına bakarsak kendimi eleştirdim. Negatif olarak değerlendirdiğim kendimdi. Tamamen yanlış anlaşıldım.

Sövgü ve argo barındıran yorumlarını yaparken lütfen benim de bir bayan olduğumu ihmal etmeyin. Yanlış anlaşılmaktan üzüntü duyduğumu belirtiyor ve en kısa zamanda da sözlerime benim açımdan bakabilmenizi temenni ediyorum.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *