Oyuncu Pelin Öztekin’den duygusal paylaşım! Sözleri yürekleri dağladı!

Geçirdiği kalp krizi sonucu 8 Mart’ta babası Rasim Öztekin‘i kaybeden oyuncu Pelin Öztekin yapmış olduğu paylaşımla herkesi duygulandırdı.

Babasına duyduğu özlemi özetleyen Öztekin paylaşımına şunları yazdı:

“Zaman içinde dediler. Süre? O denli yetersiz kalıyor ki bu söz şu anlarda. Ben söyliyim Babiş, asla zaman içinde geçmiyor gidişin hatta daha da derinleşiyor sensizliğim. Gittiğin gezim, çektiğin film diye kendimi kandırdığım boşluğun ansızın vuruyor içime. Keşke içimi çıkarıp koyabilsem önüme!

“Ne yapıyorsun Peloş” diye arayıp, sormayalı tam 40 gün oldu. Ben kime anlatacağım şimdi yaptığım salaklıkları, öf yaa bi de başıma bu geldi diye isyanımı. Başardığım işlerin aferini de sensiz yarım kaldı. Arkanda bıraktığın ayak izlerine basarak senin yolunda yürümeye devam ediyorum fakat o ayakları yere sağlam basmış olduğu için gurur duyduğun kızın bu aralar birazcık bitkin, çaresiz. Sesimden anladığın bütün hislerim şimdi sessiz, içimde devasa bir feryat.

Bağırsam duyar mısın? Duysan gelir misin? Ahhh be baba niçin her şey bu kadar zamansız! Çook özlüyorum, çoook seviyorum seni.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *