Oyuncu Rosamund Pike’tan seneler sonrasında poster itirafı! ‘Göğüslerim büyütülmüştü’

Hollywood dünyası son yıllarda rahatsız etme iddialarıyla çalkanırken, hanım oyuncuların emek harcama şartlarıyla da sık sık tartışılıyor. Dünyaca Meşhur İngiliz oyuncu Rosamund Pike ise değişik bir mevzuya daha dikkat çekti.

Son dönemde ‘I Care a Lot’ filminin dijital platformlardaki başarısıyla gündeme gelen 42 yaşındaki oyuncu, hanım bedeni üstünde meydana getirilen değişimleri eleştirdi.

The Kelly Clarkson Show’a uzaktan katılan Pike, filmleri pazarlayabilmek için yapılanları kendi başına gelenler üstünden söyledi.

2011’de gösterime giren ‘Johnny English Reborn’ filminden örnek veren Pike, afişte göğüsleri üstünde dijital olarak oynandığını söylemiş oldu.

Pike, “Johnny English için yapılan posterde göğüslerim kesinlikle büyütülmüştü. Karakter çekimlerindeki postlerde gayet etkileyici göğüslerim var. Gerçekte durum böyle değil. Biraz tuhaf ama Radioactive filminde de gözlerimi kahverengi yaptılar. Bunun sebebini hala tam olarak bilmiyorum” dedi.

Oyunculara meydana getirilen dijital müdahalelerin giderek arttığını belirten Pike, “Biraz düşündüğümde bunlar direkt göze çarpan bariz değişiklikler. Göğüslerim kocaman, ya da gözlerim kahverengi diye fark edebiliyorsun. Ancak muhtemelen farklılığı göremediğimiz sayısız örnek daha var. Çünkü insan neye benzediğini kavrayamamaya başlıyor” ifadelerini kullandı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *