Oyuncu Salma Hayek, formda kalma sırrını deklare etti

Geçen yıl paylaşmış olduğu bikinili fotoğraflarla hayranlarını şaşırtan oyuncu Salma Hayek‘in fit kalabilmek için kolay reçeteler uyguladığı ortaya çıktı. Independent Türkçe’nin haberine bakılırsa, 54 yaşındaki oyuncu, yapmış olduğu egzersizler aleyhinde konuştu.

Hayek, “Yogayı seviyorum ve 5 dakikalık, tüm vücudumu çalıştıran bir egzersiz rutini icat ettim. Ertesi gün ağrı oluyor ama yaparken bunu hissetmiyorsunuz” dedi.

Bir çocuk anası Hayek, her ne kadar orta yaşlı olmayı sevdiğini söylese de yaşlandıkça kendisini zorlamanın güçleştiğini belirtti.

Meksika doğumlu oyuncu, “Yaşımı seviyorum. 54 yaşında olmayı seviyorum. Bu bir başarı. 30’uma bastığımda bundan nefret etmiştim. Bir kriz yaşamıştım. Fakat 50’li yaşlarıma bayılıyorum. Her şeye sahipmişim gibi hissediyorum. Gerçekten memnunum ve huzurlu hissediyorum ama gelişme konusunda her zaman takıntılı olacağım. ‘Tamam, şimdi bunu başardın, nasıl daha iyi olmaya ve hayatında farklı yönlerde gelişmeye devam edebilirsin?’ diye düşünüyorum” dedi.

Hayek, “Yorulduğunuz için yaşlandıkça bu daha da zorlaşır. Ancak asıl durduğunuzda yaşlanmaya başlayacağınızı düşünüyorum” diye konuştu.

2017’de gösterime giren Belalı Şahit (The Hitman’s Bodyguard) filminin devamı niteliğindeki The Hitman’s Wife’s Bodyguard filmimizde yer edinen Meksikalı kadın oyuncu sıkıntılı sahnelerin hepsinin altından kendisinin kalktığını ve bunun epey keyifli bulunduğunu beyan etti.

Salma Hayek, “Dövüş sahnelerine bayılıyorum. Bu filmde en sevdiğim şey birkaç adamla tek başıma dövüştüğüm rutindi. Çok eğlenceliydi” diye konuştu.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *