Oyuncu Serenay Sarıkaya, Adana’dan ev bakıyor

Serenay Sarıkaya, Burak Deniz ile başrolü paylaşmış olduğu ‘Şahmaran‘ dizisinin çekimleri için Adana’da bulunuyor. Meşhur oyuncu sık sık Adana’dan paylaşım yapıyor.

Özgürlük’ten İsmail Bayrak’ın haberine nazaran; ocak ayına kadar Adana’da duracak olan Serenay Sarıkaya, otelde konaklamak yerine ev arayışına girmiş. Adana’nın çiftlik evlerine fanatik kalan güzel oyuncu, şimdilerde rahatça kalabileceği bir çiftlik evi arıyormuş.

Uzun bir süredir ekranlardan uzak olan ve dijital platformda yayınlanacak olan bir projeyi kabul eden Sarıkaya, son olarak toplumsal medya hesabından saçları yapılırken aynadan çekmiş olduğu pozlarını paylaştı.

“Daha daha nasılsınız?”

Siyah beyaz filtreyle yayınladığı karelerine Enis Arıkan‘ı da etiketleyen oyuncu, gönderisine “Enis Arıkan’ı isteği üzerine paylaşıyorum… Ee daha daha nasılsınız? (Bunu eninde sonunda yazacağımı biliyordunuz)” notunu düştü.

Oyuncu Serenay Sarıkaya (29) ile Melisa Şenolsun’dan ayrılan işletmeci Ümit Evirgen’in (32) aşk yaşamış olduğu iddiaları bir süredir Magazin gündemindeydi.

Sarıkaya’nın, Evirgen’in sahibi olduğu mekana gittiği öne sürülmüştü. Meşhur işletmecinin, “içeride 5-6 müşterinin olduğu dakikalarda giriş yapan oyuncu için mekanı kapattığı” haberleri çıkmıştı.

“Bu haberlerden sıkıldım”

Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz eylül ayında basın mensuplarının “Hayırlı olsun diyelim mi?” sorusu üstüne, aleyhinde çıkan dedikodulara son noktayı koymuştu. Güzel oyuncu, “Yok arkadaşlar, sizin de dediğiniz gibi; bunlar iddia. Böyle şeylerle uğraşmaktan, bu haberlerden sıkıldım” ifadelerini kullanmıştı.

“Evet, Serenay ile aşk yaşıyoruz”

Ümit Evirgen‘den ise dün akşam şaşırtan bir izahat geldi. Meşhur işletmeci, ‘teve2 Magazin Masası’ muhabirine güzel oyuncu ile beraber bulunduğunu itiraf etti.

‘teve2 Magazin Masası’ muhabirinden görüntü almamasını rica eden Evirgen, “Benim mekanım dışında istediğin yerde görüntü al ama bu gecelik bizden görüntü alma” dedi.

32 yaşındaki işletmeci, muhabirin “O zaman aşkı kabul ediyor musunuz?” sorusuna ise “Evet, Serenay Sarıkaya ile aşk yaşıyoruz” şeklinde flaş bir yanıt verdi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *