Oyuncu Serenay Sarıkaya’dan flaş Bergen filmi sonucu! Toplumsal medyadan duyurdu!

Instagram‘dan izahat meydana getiren oyuncu Serenay Sarıkaya, daha ilkin bir kaç kere ertelenen Bergen filminin çekim tarihlerinin iş takvimiyle uyuşmadığını söylemiş oldu.

Serenay Sarıkaya‘nın senelerdir beklediği ve tam 4 kez ertelenen Bergen‘in yaşamının anlatıldığı filmin çekimlerinin yazları başlaması planlanıyordu.

1989’da kocası Halis Serbes tarafınca öldürülen Bergen’in yaşamını mevzu alan filmin hazırlığı 2 senedir devam ediyordu. Filmin başrolünde ise Serenay Sarıkaya olacaktı. Sadece güzel oyuncudan hayranlarını üzecek haber geldi.

Meşhur oyuncu Serenay Sarıkaya Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşımla Bergen filminde oynamayacağını duyurdu.

“Sevgili arkadaşlar; Yaklaşık iki buçuk seneyi aşkın zamandır heyecanla hazırlandığım ve hayata geçmesini beklediğim Bergen’in hayatını konu alan film, defalarca kez pandemi ve farklı sebepler yüzünden ertelenmek zorunda kalmıştı. Kısa bir süre önce tarafıma iletilmiş olan yeni çekim takvimi, önceden belirli olan iş takvimimle çakıştığı için Bergen filminde olamayacağımı yapımcılarımızla paylaşmıştım, sizlerle de paylaşmak istedim. Tüm Bergen filmi ailesine bu yolculuklarında başarılar dilerim.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *