Oyuncu Sinem Kobal ikinci kez anne oluyor

5 yıl ilkin nikah masasına oturan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz yıl bebekleri Lalin’i kucaklarına almıştı. Meşhur çift, geçtiğimiz gün Ortaköy‘de objektiflere yansımıştı.       

Muhabirlerin küçük kızları Lalin hakkında sorularına kahkaha atan Meşhur çift, “Acaba yanlış bir şey mi yaptık” diyerek herkesi güldürmüştü.   

“Anne-baba olmak dünyanın en güzel şeyi”

Anne ve baba olmanın güzelliklerinden bahseden ikili, “Anne ve baba olmak bu dünyadaki en güzel şeylerden birisi, Allah herkese nasip etsin inşallah” demişti.

“Lalin, annesinin kopyası”

Lalin’in kime benzediği mevzusunda konuşan Kenan İmirzalıoğlu, “Lalin annesinin kopyası, yüz hatlarını Sinem’e çok benzetiyorlar. Sadece bakışları bana benziyor, hatta öyle bakıyor ki hemen ikna oluyorsun. Gözleriyle herkesi azarlayabilir, galiba o özelliği babama benziyor. Beğenmediği bir şey olursa, bakışlardan hemen anlaşılıyor” ifadelerini kullanmıştı.

Kızlarının fizyolojik olarak herkesten bir parça aldığını belirten Sinem Kobal, “Fiziksel olarak büyüdükçe bakışları değişiyor, bazen içinden Kenan bakıyor diyorum, bazen bakıyorsun kendi annemi ve babamı görüyorum. Çok garip bir şey, acayip” şeklinde konuşmuştu.         

“En güzel parçamız”

Milliyet’ten Mesut Yılnaz’ın haberine nazaran, bebeklerinin doğumunun peşinden yaşamlarının büyük kısmını Marmaris’te geçirmeye süregelen ve geçtiğimiz gün “Lalin iyi ki var, o bizim en güzel parçamız” diyen oyuncu çiftten güzel haber geldi.

İkinci bebek yolda

Şimdilerde anneliğin tadını çıkaran 34 yaşındaki Sinem Kobal’ın üç buçuk aylık hamile olduğu öğrenildi. İkilinin evlatlarının cinsiyetininin ise adam olduğu öne sürüldü.

Bir tek yakınları biliyor

Sinem KobalKenan İmirzalıoğlu çiftinin haberi yalnız ailelerine söylerken, kimsenin duymaması için itina gösterdiği de ortaya çıktı. Güzel oyuncunun pandemi sebebiyle hamileliğinin bir bölümünü Selimiye’de geçireceği konuşuluyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *